Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kaczyński pozwał Palikota, ale posła z Lublina chroni immunitet

Utworzony przez Krystian, 25 października 2010 r. o 15:41 Powrót do artykułu
Walka walka walka ... ciekawe, czy w takiej okoliczności Janusz przestanie być posłem http://www.prezydentlublina.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam szczerą nadzieję, że zbliża się koniec kariery palikota - polityki opartej na populiźmie i własnych interesach. Ciągła krytyka wszystkich w parze z pełną biernością. Oczywiście za chwilę na polecenie pana p. pojawią się komentarze jaki to nie jest cudowny polityk i co by było gdyby go nie było. Dla obrońców tego człowieka zadaję pytanie i prośbę: wymieńcie przynajmniej 2 rzeczy, które zrobił dla Lubelszczyzny lub dla kraju i proszę nie mówcie mi o konferencjach z wibratorem w ręku lub świńskim ryjem na stole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Immunitet ważna rzecz, ale są jeszcze biegli lekarze psychiatrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj już jeden musiał przeprosić prezesa Kaczyńskiego po prawomocnym wyroku sądu. Niejaki Kutz ( a poprawniej Kuc po ojcu kolejarzu Franciszku Kucu )- dlaczego zmienił nazwisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy, czy Jasio Nikodem P. po 6 grudnia zrzeknie się mandatu POselskiego. Jeśli nie, to będzie śmierdzącym tchórzem (gnojem już jest - jak sam o sobie się wyraził).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Palikot mówi jest nośne ale dlaczego mówi nikt nie docieka. Zakłamanie i brak rzetelnej informacji ze strony Rządu wywołuje stres ,a polityka postrzegana jest jako walka na słowa,prowokacyjne pytania wyłącznie dla wylansowania własnej osoby.Tyle o Palikocie który mówi rzeczy które podobają się ludziom. Tylko w jakim celu? Nie mógł mówić o rzeczach będąc filarem Po przyjacielem Tuska i Komorowskiego. Zajęty był organizacją medialnych szopek poltycznych i skandalistą.Za zgodą swoich przyjaciół z Po. Inteligencją poraża,brakiem zasad powala i dlatego twierdzi,że wypowiadał sie jako posel.Inteligentny tchórz. Nie jestem zwolennikiem Tuska,Kaczynskiego,Napieralskiego i Prezydenta Komorowskiego. Uważam ,że te osoby są winne tego stanu i nie powinni działać w polityce jako ludzie niegodni i nieodpowiedzialni. Palikot wykorzystując Po i kupując miejsce w PO zniszczył ludzi ,poprzednio jako producent nalewek pryta marki wino zapisał się w niewdzięcznej pamięci matek,żon i dzieci rozpijanych swoim trunkiem. I to mu zostało po trupach do kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...