Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kamienica na sprzedaż. Co stanie się z lokatorami?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 grudnia 2016 r. o 21:25 Powrót do artykułu
Ale gnida, mam nadzieję że już nigdy nie zostanie wybrany do żadnej funkcji. A jaki wstyd w szkole? Przecież to nauczyciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kamienica? To jakaś rudera!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idz mieszkać do ruiny,a potem zabieraj głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Urząd Miejski zdewastował kamienicę administrując nią od 1967 roku to co należy zrobić, a teraz chce przekazać zdewastowaną spadkobercom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak dokładnie wygląda sytuacja lokatorów w tej kamienicy, ale prawda jest taka, że polskie prawo ogranicza właścicielom nieruchomości prawo własności. gdy ktoś nie płaci czynszu praktycznie nie można go wyrzucić. Nie płaci za energie? nic nie możesz zrobić bo po nowelizacji z początku 2016 r za odcięcie prądu/wody można iść siedzieć. Chcesz wyrzucić?? załatw lokal zastępczy. Oczywiście to, że właściciel i tak musi zapłacić podatek/czynsz oraz media nie mając wpływów z wynajmu nikogo nie interesuje. Uważam, że jeżeli jestem właścicielem danej nieruchomości to mogę robić co chcę. Wynajmować komu chcę a jak będę chciał żyć jak asceta to i wyłączyć prąd/wodę gaz. Zapewnienie lokalu zastępczego nie leży w mojej gestii tylko jest to obowiązek miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ale gnida, mam nadzieję że już nigdy nie zostanie wybrany do żadnej funkcji. A jaki wstyd w szkole? Przecież to nauczyciel.
Bycie nauczycielem to nie szlachectwo , ani też powód do dumy. Spójrz wstecz jak na przestrzeni lat ten zawód sie skundlił. Więc podanie wiadomości ,że ten były radny jest pracujący jako nauczyciel to dodaniem kropki nad "i".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadaje się tylko do wyburzenia. To ruina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest własność prywatna własciciela kamienicy !!!!!!! Może ze swoją kamienicą robić co mu się podoba !!!! to nie komuna !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne i żałosne jest to zastanawianie się co sie stanie z lokatorami jekiejś prywatnej kamienicy. W prasie , internecie pełno jest ogłoszeń z ofertami wynajmu mieszkania. Czyżby ci ludie nie potrafili czytać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
to jest własność prywatna własciciela kamienicy !!!!!!! Może ze swoją kamienicą robić co mu się podoba !!!! to nie komuna !!!! ======= nowy ,przyjazny dla  ludzli system. poprzedni był nieludzki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gościa z 9:10 Mam nadzieję, że kiedyś i Ty będziesz postawiony w takiej sytuacji. Ktoś zażąda od Ciebie kilkudziesięciu tysięcy złotych "odszkodowania" za nic i każe Ci się wynieść w przeciągu kilku godzin. Ciekawe, czy wtedy też będziesz miał podobne zdanie jak dziś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warszafka miała i ma dalej aferę z reprywatyzacją kamienić i działek budowlanych a nasiKozi Gród jak wlazł w łapy POkrak też to ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak POkraki przejęli b. właścicieli kamienice to zaraz jest własność pełną gębą iok. Wypieprzają lokatorów i jeszcze Ich POtężnie skubią. 20 lat temu udałem się na Sądową 8 w Lublinie do Urzędu Skarbowego. Bo mi zarzucano, że nie płacę podatku dochodowego od lokatorów , ktorych wsadziło mi Miasto. Ci ludzie nie płacili bo mieli właściciela w nosie. Był miejski podatek do mieszkań . Ale po co tym lokatorom, trzeba było złóożyć wniosek w Lokalówce. A i tak właściciel nić nie zrobił. Na moją informację do Pani Naczelnik I US w Lublinie, że Ci lokatorzy z przydziału nie płacą ani gosza Pani Naczelnik odrzekła mi: " proszę zmienic lokatorów na takich co płacą". Biedna nie wiedział, że chcą zmienić lokatoró należałoby tym co nie placa zapewnić lokale zastępcze. Takie były przepsy. I rad nie rad właściciel mu8siał bulić najniższy czynsz uchwalony w danym roku przez RM Lublina. Nie bły to wielkie pieniądz. Ale jak mówili starzy Polacy:" grosz do grosz a będzie kokosza albo ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka". Dodać do tego podatek od nieruchomoći to wychodziło rocznie te 2 do 3 tys PLN. A jak POkraki przejęli POdarowane IM obce kamienice to wróciło dawne powiedzonko: "Własność jest jak powietrze musi być bezwzględna. Bez wlasności nie ma porządku". Czyli była Konstytucja dla POkrak i jest dalej a dla oi jest GWno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rudery powinny być wyburzane do spodu, a ziemia zaorana. To wstyd, żeby w 21 wieku w takich "przybytkach" mieszkali ludzie, do tego słono za to płacąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solidaryzuje sie w pełni z właścicielem kamienicy. Ja też mam problem żeby wy pier dolić lokatorów z wynajmowanego mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu właścicieli rezygnowało z odzyskaniem kamienic ze względu na stan techniczny często ruder i lokatorów zwłaszcza tych komunalnych co to nigdy nie płacili za nic. To właściciel jak się komuś coś stanie będzie odpowiadał, zasada jest taka skoro ktoś korzysta z czyjejś własności to powinien za to płacić by ten pierwszy miał chociażby na remonty nie mówiąc o zysku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...