Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powinien za to odpracować uczciwie naprawiając szkodę i ze dwa dni sprzątać ulice w pobliżu miejsca zdarzenia z miotłą w ręku i tabliczką zawieszoną na szyi z napisem " Za to, że byłem głupi i wybiłem z głupia frant szybę w autobusie. Kopnij mnie za to w tyłek Przechodniu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zzzzzz napisał:
Powinien za to odpracować uczciwie naprawiając szkodę i ze dwa dni sprzątać ulice w pobliżu miejsca zdarzenia z miotłą w ręku i tabliczką zawieszoną na szyi z napisem " Za to, że byłem głupi i wybiłem z głupia frant szybę w autobusie. Kopnij mnie za to w tyłek Przechodniu".
co do tej tabliczki to troche dużo ale popieram to co napisałeś/as
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie łańcuch do szyi i niech każdy widzi i wie kto to,jeszcze miotłę mu dać niech zamiata.i kare grzywnę w wysokości 5 tyś a jak nie to do pierdla pierdzieć w pasiaki.nikt mądry tak nie robi tylko jakaś szumowina bo kto po mieście normalny pijany łazi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...