Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O co tak wojna skoro prezydent Żuk swoimi dokonaniami już wygrał wybory.Jemu żadna kampania nie potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chwali się tym co zrobił dla Lublina to dlaczego płaci z własnej kieszeni też to jest ciekawe.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chwali się tym co zrobił dla Lublina to dlaczego płaci z własnej kieszeni też to jest ciekawe.!!!
bardzo trafne spostrzezenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Panowie z plakatu przedstawiliby faktury za te bilbordy, myślę, że to uspokoiłoby przeciwników. W jednym z artykułów padła kwota ok. 8000,- zł za 40 sztuk , tzn 200,- za sztukę. A w internecie te miejsca oferowane są do wynajecia za kwotę od 600,- do 1500,- netto /sztuka (o ile jeszcze są, bo kampania już trwa, jak widać). Lektura takiej faktury byłaby ciekawa. Taki rabat to ja też chcę. Przecież bez tych bilbordów wiemy, że mamy już lotnisko, z którego najczęściej odlatują wrony, a wkrótce na nowy stadion przeniesie się niedzielny szmatex z ul. Kresowej. Zawsze to bedzie kawałek dachu. I jeszcze jedno domagam się bilbordu, na którym bedzie informacja ile jeszcze wydamy pozwoleń na budowę galerii i marketów w Lublinie, bo jak widać takie miejsca pracy najłatwiej tworzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie to nie kampania .... wcale :-) Radni ustalili że nie będzie można prowadzić kampanii reklamowych na plakatach /słusznie/. Prawdopodobnie te bilbordy zostały wykupione już do czasu wyborów /zarezerwowane/. I tak zostanie wygrana kampania wyborcza w pierwszym rozdaniu. Super :-) Człowiek roku wg. ankiet KL wysłanych na podstawie zwrotów KL /dziennik w tym wypadku KL nie sprzedany/ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kampania, czy informacja?" "Oczywista oczywistość" - kampania wyborcza za pieniądze podatnika. Informować można na wieeele innych sposobów - te sroczki - po prostu - chwalą swoje ogonki. Żenujące  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydencie Zuku, dlaczego strzelasz sobie w kolano. I tak wygrasz następne wybory , bo jesteś dobry. Tylko kto? Ci doradza aby pchać się na płoty przed czasem. POgoń wszystkich , rób swoje a wybór sam przyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy mieszkaniec ma prawo wydrukować i powiesić plakat za własne pieniądze, byle treści nie obrażały nikogo. Gdyby prezydent zapłacił za billboard z pieniędzy miasta zaraz pojawiłoby się milion negatywnych komentarzy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepisy kodeksu wyborczego określają co stanowi agitację wyborczą, wskazują termin rozpoczęcia kampanii oraz to, jakie są cechy materiału wyborczego. Nie widzę żeby powyższe elementy informacyjne występowały w doniesieniu do wiszących plakatów informacyjnych Żuka i Kowalczyka.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg mnie to zwykła kampania informacyjna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój Ruch funduje sobie cały okrągły rok kampanię wyborczą. Ich działalność to w sumie jedna wielka kampania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto jeszcze zwraca uwage na tych przychlastow od palikota????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydają dużo pieniędzy na inwestycje to niech informują o nich, co w tym złego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwaj wygrani wg. kuriera jeden kowalczyk człowiek roku a drugi żuk straszne szanowni czytelnicy jak robią wam wodę z mózgu a wy w to wierzycie Kowalczyka k...wski usmiech muwi sam za siebie ... jacy wy głupi a ja jestem gość. Przecież to PiS owy członek podepnie się wszędzie aby tylko być ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...