Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kampania wyborcza z kabaretem w tle. Za pieniądze województwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2017 r. o 09:53 Powrót do artykułu
Świetny filmik! Nie wiedziałem, że w niedzielę wieczorem 15-lecie kabaretu Smile teraz obejrzę z wielką chęcią. Brawo Panie Marszałku w odróżnieniu od opozycji Pan robi coś dobrego dla regionu. Tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów promują się za moje podatki. NIE dla takiego działania!!! To nie wiedziałem że SMILE jest z platformą i ja wspiera. Wielka szkoda i już ich nie będe oglądał.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kabaret za nasze pieniądze, nawet jak jest napisane ,że z UE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem ich za poważnych i mądrych ludzi ale widzę, że to nie tylko kabaret ale też zbieranina cwaniaczków. Smile - zwrócicie nasze pieniądze!!! Śmiejecie się z polityków ale jak dają wam nasze pieniądze to łapki wyciągacie. Jeśli myślicie, że na tym zarobicie, to znaczy, że zgubiliście się i koniec wasz bliski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, zarabiacie kupę kasy, ludzie Was szanują a tu takie coś? o ci pie liście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo celny strzał w kolano. w końcu pokazujecie jak traktujecie swoich obywateli, jako baranów, którym tylko kabaret w głowie, i których dzięki temu bardzo łatwo zmanipulować. Brawo!! Kolejny raz przekonuję się, że przy najbliższych wyborach koniecznie trzeba wybierać ludzi, którzy jeszcze nigdy nie byłi na stołkach, i którzy za swój cel nie biorą służenie strukturom partyjnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma kabaretu śmieszniejszego od totalnej opozycji. Niech Mucha zaśpiewa, Petru popisze się erudycją, Kijowski pokrzyczy do mikrofonu a ubawu będzie po pachy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oglądałem, żenada, niezłego macie koleszkę, już nic nie musicie wymyślać. zabierzcie go w trasę, będzie śmiesznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Gratuluję wreszcie udanego pomysłu na promocję naszego pięknego regionu. Dobry kabaret, piękny region, nowoczesny obiekt, uśmiechnięci ludzie! Aż chce się tu żyć i przyjeżdżać.  A krytykującym polecam wreszcie przebrać się z pidżamy wstać od komputera, wyjść na świat. Tak z uśmiechem, bez trolowania. Będzie nam się żyło lepiej ;) Miłego dnia wszystkim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie ma kabaretu śmieszniejszego od totalnej opozycji. Niech Mucha zaśpiewa, Petru popisze się erudycją, Kijowski pokrzyczy do mikrofonu a ubawu będzie po pachy.
 Naprawdę?? A ja sądzę, że nie ma niczego tragiczniejszego od naszej rządzącej zjednoczonej partii na czele z jej pierwszym sekretarzem! Tragedia dla kraju i narodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo udany pomysł, aż ze strachy usunął film. a Ty pozytywnie nastawiony człowieku musisz lubić też jak ktoś robi z Ciebie głupka, pewnie lubisz też być wykorzystywany. Sa taki odchyły od normy, powodowane traumą z dzieciństwa albo innymi niezdrowymi sytuacjami. Żal mi Ciebie ale bardzie szkoda mi biednych ludzi dla których władza pieniędzy nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenjący ten klaun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia nie dla kraju, lecz złodziejskich lemingów. Jak teraz kraść?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...