Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tyle  dni  wolnego  to i ja uczcze  te  obchody  nastepujaco  , wyjazd  na  dzialeczke  a tam  juz  mi  sie  chlodzi  kilka  zgrzewek  browaru  oraz  pare  flaszek  wodki .  Z przyjaciolmi   i  rodzina  kameralnie  bez  radia  i  tv .   Jak najdalej  od  tego  zgielku  i  paranoi .  A wy  na  kolana  i  za  rozaniec  .  Dziekuje  za  uwage.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle  dni  wolnego  to i ja uczcze  te  obchody  nastepujaco  , wyjazd  na  dzialeczke  a tam  juz  mi  sie  chlodzi  kilka  zgrzewek  browaru  oraz  pare  flaszek  wodki .  Z przyjaciolmi   i  rodzina  kameralnie  bez  radia  i  tv .   Jak najdalej  od  tego  zgielku  i  paranoi .  A wy  na  kolana  i  za  rozaniec  .  Dziekuje  za  uwage.
Dziękuję za dobre rady!!! Wolę na kolanach i z różańcem niż się schlać jak świnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle  dni  wolnego  to i ja uczcze  te  obchody  nastepujaco  , wyjazd  na  dzialeczke  a tam  juz  mi  sie  chlodzi  kilka  zgrzewek  browaru  oraz  pare  flaszek  wodki .  Z przyjaciolmi   i  rodzina  kameralnie  bez  radia  i  tv .   Jak najdalej  od  tego  zgielku  i  paranoi .  A wy  na  kolana  i  za  rozaniec  .  Dziekuje  za  uwage.
miło spedzone wolne z pianym tatuskiem gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka Machina Nabijania Kasy ruszyła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAKT KOSZMAR PAWŁA (22 L.) Z ZABRZA. + 18 LAT! Zakonnice sadystki karmiły mnie psychotropami!       dlaczego Papież nie reagował na wykorzystywanie seksualne wśród księży w kościele, nie wierzę, ze nie wiedział, po prostu udawał, że nie wie, wolał nie ruszać tego tematu, a tu cierpiały niewinne dzieci .... dzieci ....., bo jeżeli dorośli faceci decydują się na taki krok to ich sprawa, ale dzieci ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za dobre rady!!! Wolę na kolanach i z różańcem niż się schlać jak świnia.
Czyzbys  nie umial czytac  ze zrozumieniem Asie ?  Gdzie ja napisalem  ze  sie  zrobie jak  swinia  ?  Pic trzeba  umiec , co dzien  po pare piwek  jeszcze nikomu nie zaszkodzilo . Nie jestem przedstawicielem  typowego Polaka katolika  ktory  nie umie  sie  napic  kulturalnie tylko  zawsze  uwali  sie  w  trupa . Pozdrawiam.    
miło spedzone wolne z pianym tatuskiem gratulacje
Alez  Olo  ,  nie  dopowiadaj  sobie  czegos  czego  nie  napisalem ,  to  ze  mam rodzine  nie oznacza ze  mam juz  dzieci  i jestem  tatuskiem  .  Pozdrawiam  .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za dobre rady!!! Wolę na kolanach i z różańcem niż się schlać jak świnia.
  no to nieźle nagrzeszyłaś kiedy musisz aż na kolanach iść, ile osób skrzywdziłaś jako ta trzeźwa, nie nachlana, bo doznałam dużżżżżżżżżej krzywdy od "świętej niepijącej - modlącej się na każdym kroku", oby ją szlag trafił za to co mi zrobiła  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAKT KOSZMAR PAWŁA (22 L.) Z ZABRZA. + 18 LAT! Zakonnice sadystki karmiły mnie psychotropami!       dlaczego Papież nie reagował na wykorzystywanie seksualne wśród księży w kościele, nie wierzę, ze nie wiedział, po prostu udawał, że nie wie, wolał nie ruszać tego tematu, a tu cierpiały niewinne dzieci .... dzieci ....., bo jeżeli dorośli faceci decydują się na taki krok to ich sprawa, ale dzieci ......  
      no właśnieeeeeeeee??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wielki dzień dla wszystkich Polaków i Wiernych z całego świata! Niestety nasze dzieci są zbyt małe, by zrozumieć, że dzieje się coś tak wspaniałego i ważnego... Postanowiliśmy uhonorować ten dzień i od dziś nasze pociechy uczyć będziemy modlitw – pomagają nam w tym podusie, które mówią paciorki (prezent od Dziadków)! Wspaniała rzecz dla dziecka i dla rodziców, a modlitwa jest – według nas – najważniejsza.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zorganizowana religia jest głównym źródłem zła na świecie: jest pełna przemocy, nielogiczna, nietolerancyjna, nierozerwalnie związana z takimi pojęciami, jak rasizm, ustrój plemienny czy bigoteria; zakorzeniona w ignorancji i wrogo nastawiona do wszelkich prób poznawczych, pogardliwa wobec kobiet i narzucana dzieciom."  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zorganizowana religia jest głównym źródłem zła na świecie: jest pełna przemocy, nielogiczna, nietolerancyjna, nierozerwalnie związana z takimi pojęciami, jak rasizm, ustrój plemienny czy bigoteria; zakorzeniona w ignorancji i wrogo nastawiona do wszelkich prób poznawczych, pogardliwa wobec kobiet i narzucana dzieciom."
  Za to ateizm jest źródłem wszelkiego dobra i szczęscia :DDD 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...