Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karina B. chce na wolność

Utworzony przez Hanys, 27 listopada 2008 r. o 17:00 Powrót do artykułu
Młotkiem ją w czapę, to wyzdrowieje.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka to ona bidulka!!!!!! Biedactwo chore! Ale zabić drugiego człowieka to chciała i wtedy nie była chora!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma kobieta 100% racji, że nie chce siedzieć w więzieniu! Przecież nie o to jej chodziło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd wystąpił do aresztu o przesłanie świadectwa zdrowia podejrzanej,ale na udokumentowany wniosek jej obrońcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I daj tu kobiecie mlotek do reki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale afera! no nie lubicie to co nie?! dajcie im to samym przegryzc zajmijcie sie sprawami np. rzadu a w sprawy prywatne oczywiscie kogos zostawcie w spokoju bo wam nos urosnie albo kociej mordy dostaniecie aaaa pewnie juz macie spujrzcie w lustro he he! POLACY W MORDE JEZA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zycze wam wszystkim tego samego! i w tedy beda was obgadywac w internecie KOCIE MORDY wy zamiast pomagac to szkodzicie i dobrze o tym wiecie no kazdy cos z domu wyniusl , chodzi o wychowanie oczywiscie !!! Pozdrawiam was wszystkich ! i dajcie sobie do myslenia jesli potraficie!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma racje to są ich sprawy bądzmi ludzmi a ne aferzystami !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się z tymzgadzam! Gosia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok macie racje zachowujemy się jak świnie! pozdro Wally
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak potwierdzam Władek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nikt nie chce miec kociej mordy!!!!!!!!!!!! sorrry! tym ludziom przejrzałem na oczy i przepraszam , ale jutro pewnie jakis baran się znajdzie i jego będziemy krytykować co wy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA BARANA TO POPROSTU DUPEK BĘDIE I TO CWELOWY SĄDY SĄ OD TEGO A NIE MY , MY MOZEMY BYC TYLKO ANONIMOWYMI OBSERWATORAMI O.K MIEJMY HONOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLAKA!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak a nie siurdaka BOBAS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobila to bo ja dran przesladowal wiem to ze swojego doswiadczenia i wcale sie nie dziwie bo jakby nie moj brat to zrobilabym to samo mojemu ex malzonkowi ,faceci to dranie moze nie wszyscy ale wiekszosc facetow taka jest a policja napewno nie reagowala jak zglaszala ze byly maz ja przesladuje i sie odgraza , wiec musiala sama cos zrobic teraz to policja jest pierwsza ale jak trzeba bylo winnego szukac to nie znalzla a teraz nagle ma ,cwaniacy policjanci maja tylko niewinnych ludzi, i tylko tych nie winnych widza a ci co powinnni byc karani to ich nie lapia wspolczuje tej kobiecie bo wiem co to znaczy byc przesladowana przez bylego meza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej pozabijajmy się nawzajem w obi sa tanie młotki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mi tej laski nerwy jej pusciły miała pewnie problem z mężem pozdrawiam cie Karinko i wytrzymaj dasz rade twarda sztuka z ciebie policja powinna zbadać tą sprawe jeszcze raz ale oni wolą iść na łatwizne zamknieta kobieta to sprawa zakończona jest kilku światków z ich życia szkoda mi jej i jej synka . KARINA ups!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN K MA NOWĄ LASECZKE NOO JUZ OD DŁUŻSZEGO CZASU ! DOBRZE SIĘ BAWI IMPREZUJE ITD...ALE MA OGON DZIEN W DZIEN . PRYWATNY DETEKTYW POZDRAWIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='26.04.2009, 17:56:03' post='121457'] PAN K MA NOWĄ LASECZKE NOO JUZ OD DŁUŻSZEGO CZASU ! DOBRZE SIĘ BAWI IMPREZUJE ITD...ALE MA OGON DZIEN W DZIEN . PRYWATNY DETEKTYW POZDRAWIA Pozdro dla "ogona" w trójkę zawsze raźniej Ubierz sie ciepło, ponieważ w przysżłym tygodniu wyjeżdżamy w góry I jescze jedno, masz moze fotki ze zwierzyńca? Bo mi sie na spływie kajakowym zamoczył aparat i swoje straciłem Bede dźwięczny pozdrawiam K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...