Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karpie z lubelskiego Auchan pod lupą obrońców zwierząt

Utworzony przez duży, 23 grudnia 2014 r. o 08:30 Powrót do artykułu
Życze pani  z auchan takiej wymiany gazowej, jak można być, jak mozna być takim kawałem ścierwa jak w/w pani jak już jemy tyle karpi, to juz niech się nie duszą po drodze na stół tylko można je od razu zabić,  a pani rzecznik jest ludzkim ścierwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życze pani  z auchan takiej wymiany gazowej, jak można być, jak mozna być takim kawałem ścierwa jak w/w pani jak już jemy tyle karpi, to juz niech się nie duszą po drodze na stół tylko można je od razu zabić,  a pani rzecznik jest ludzkim ścierwem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to jest tylko i wyłącznie wina kupujących, którzy generują popyt na żywego karpia. Ja nie kupuję żywego nigdy. Poza tym nie potrafiłabym zabić go w domu i wypatroszyć. Powinny być humanitarnie uśmiercane i dopiero sprzedawane, ale w Polsce jest dużo niedoszłych nożowników, któży na rybie chcą się wyżyć przed świętami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to jest tylko i wyłącznie wina kupujących, którzy generują popyt na żywego karpia. Ja nie kupuję żywego nigdy. Poza tym nie potrafiłabym zabić go w domu i wypatroszyć. Powinny być humanitarnie uśmiercane i dopiero sprzedawane, ale w Polsce jest dużo niedoszłych nożowników, któży na rybie chcą się wyżyć przed świętami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
".....Ten lud czci mnie wargami, ale ich serce daleko jest ode mnie.7 Lecz na próżno mnie czczą, ucząc nauk, które są nakazami ludzkimi.8 Wy bowiem, opuściwszy przykazania Boże, trzymacie się tradycji ludzkiej .... " - Ewangelia Marka rozdział 7 ludzie śpiewają dzieciątku, adorują dzieciątko a dzieciątka nie ma ale jest wszechpotężny zmartwychwstały Pan panów i Król królów. Czy gdy ktoś wspomina czyjeś narodziny to ubiera tą osobę w pieluszki, wkłada ją do kołyski, albo wózka i śpiewa jej kołysanki ?? Dla wielu katolików święta to święto brzucha : jedzenie, picie, konsumpcjonizm okraszone pustymi religijnymi rytuałami, które nie zmieniają serca człowieka. Uczniem, naśladowcą Zmartwychwstałego Zbawiciela jest się się przez cały dzień w każdy dzień z 365 dni roku a nie raz w tygodniu lub kilka dni w roku. Albo jest się uczniem cały czas w każdym miejscu, czasie i okolicznościach albo w ogóle się nim nie jest. Bycie uczniem to wymóg a nie dodatkowa propozycja. Kto nie jest uczniem ten nie jest chrześcijaninem. Żeby być uczniem trzeba poznać naukę Nauczyciela a ta jest spisana w Biblii - nie tylko w ewangeliach ale i m.in nowotestamentowych listach. Google : jedni coraz bliżej końca drudzy bliżej wieczności blogspot , nie jestem tzw protestantem, ani katolikiem ani Świadkiem Jehowy itp  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od oceny i nadzoru nad ustawą o ochronie zwierząt jest inspekcja weterynaryjna, a w tym przypadku powiatowy lekarz weterynarii, a obrońcy zwierząt powinni trochę zapoznać się z biologią ryb,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle przesada! Humanitarne traktowanie? A niby co to znaczy? Zwierzeta hodowane na ubój, mają być zabite i zjedzone. A na czym ma polegać humanitarne traktowanie? Ma nie boleć ? A jakie ma to znaczenie jesli zwierzę jest i tak zabijane. Humanitarne traktowanie to tylko  swoiste alibi! Bez znaczenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutne , ale prawdziwe. Aby uniknąć kłopotów z zabiciem żywego karpia w domu, czeka się aż sam zdechnie z uduszenia. Jeśli jakimś cudem ryba przeżyje transport jest problem. Czasami karp trafia do wanny na kilka godzin, ku uciesze dzieci. Gdzie indziej ląduje w zamrażalniku aby "zasnął". Gdzie indziej dogorywa zawinięty szczelnie w folię.Faktycznie, jest dylemat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to jest tylko i wyłącznie wina kupujących, którzy generują popyt na żywego karpia. Ja nie kupuję żywego nigdy. Poza tym nie potrafiłabym zabić go w domu i wypatroszyć. Powinny być humanitarnie uśmiercane i dopiero sprzedawane, ale w Polsce jest dużo niedoszłych nożowników, któży na rybie chcą się wyżyć przed świętami.
  jak ty nie kupujesz to nie znaczy, że ktoś ma też tak robić, a wuj z karpiem jak rząd znęca się nad nami np. ograniczając leczenie do maksimum i nie ma litości, to ja mam mieć  litość nad kimś, a po cholerę święta ja taka nienawiść, wyzysk, kłamstwo itp. Zyje ten co umie oszukiwać, kłamać, kraść i dopiero mi święta. Zaraz będzie, że jestem wulgarna, tak, jestem, to przez pieprzonych rządzących taka jestem,przez całe życie jestem okradana przez państwo, miałam dostać 100 milionów z majątku narodowego i uważam, że mi się należy bo pracuję już ponad 35 lat dla państwa, nie dosyć, że nie dali mi ani grosza to pracuję za najniższą krajową bo mam zamrożone płace bo przecież dziura budżetowa , której ja nie "zrobiłam" a czym wyżej to się bawią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
księża też żrą zabite karpie, zwierzęta itp. i jest dobrze, a skad to się wzięło jak nie z kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedający bezwzględnie powinni mieć ściśle określoną, szybką i skuteczną metodę uśmiercania karpi, bo inaczej to "pokątne" walenie tłuczkiem itp. niestety często zawodzi i ryba ta "ożywa" w reklamówce, cierpiąc niewyobrażalne dla nas katiusze ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nawet jak naleja mu wody to zaraz po doniesieniu go ubiją młotkiem nieudolnie tak ze cała łazienka zbryzgana krwia bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w każdym super markecie tak jest że pakują w te torby z kratką oczywiście bez wody, proszę się wybrać do Kauflandu, Carrefour.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie walnijcie się w łeb!  co ma być ważniejsze? człowiek, zwierzę czy roślina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie walnijcie się w łeb!  co ma być ważniejsze? człowiek, zwierzę czy roślina?
  wszyscy oprócz człowieka, teraz człowiek się nie liczy, nawet w kościele, liczy sie jak daje, a jak nie to won  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do MalibuLublin - ale sobie reklamę robisz, aby korzystać z takich dobrodziejstw to trzeba mieć na to, a w lubelskie to tylko zaorać, bo tu bieda, mają sie dobrze tylko jednostki  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że obrońcy karpi są pod lupą psychiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barbarzyństwo w najprostszej postaci w XXI wieku...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie walnijcie się w łeb!  co ma być ważniejsze? człowiek, zwierzę czy roślina?
żyjemy w świecie roślin i zwierząt, stanowiąc nierozerwalną ich część, będąc od nich bardziej zależnymi niż one od nas (w sensie pozytywnym oczywiście) w znaczeniu zaś negatywnym, ludzkość poprzez głupotę, pazerność i krótkowzroczność swoich decydentów, a czasami i nas samych oddziałuje wybitnie destrukcyjnie na środowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do MalibuLublin - no własnie na tych obrazkach widać tutaj pazerność, bo ja nie mam takiego czegoś, bo mnie nie stać, podzieliłam się z biednymi. Nie wystarczy  ładnie mówić, należy robiććććććć  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...