Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kebab Super Zbieracza na sprzedaż. Ogłoszenie na OLX

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 kwietnia 2018 r. o 11:44 Powrót do artykułu
Chętnie kupię. posrednik@orangepost.pl Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katarina , czy to aby nie nepotyzm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten facet od Zbierania na pewno nie powinien jakichś badań w kierunku urlopu w Abramowicach zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ograniczony typ - sprzedaje lokal, nie powie za ile ... zdrów on ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież na lamach dziennika bylo napisane ze, za 4 tys kupił i cale zycie na to zbieral.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onanizm gazet i mediów tym gościem świadczy o upośledzeniu umysłowym i to głębokim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzienniku lubelski ogarnij się dziennikarsko i umysłowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On ma narcystyczne zaburzenie osobowości. Wystarczy poczytać jego fp. Nie zdziwię się jak coś jeszcze ma. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz z kotów i psów nie można robić cyrku ale z ludzi już można. Facet to przykład lekko skrzywdzonego przez los osobnika a wy dzienniki pogarszacie jego stan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No debil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj zrobiłem kupę i to dość sporą. Dlaczego Dziennik Wschodni o tym nie napisał? A teraz poważnie: musicie ciągle pisać o tym facecie? Nie ma innych tematów tylko kebab jakiegoś zbieracza kapsli? Otworzył kebab, zamknął, znów otworzył, teraz sprzedaje. Pier|dolca można dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby skończyło się rumakowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Super Zwieracz zapłacił za artykuł sponsorowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam, pszny kabab boży u Grzegorza. Dobry, uczciwy, sprawiedliwy i tak dalej. Byłem wewnątrz, na zewnątrz i widziałem talerzyki, nie talerzyki, serwetki, nie serwetki. Szkoda, że nie ma kababa w kapuśniaku bo zjadłbym psznie. Polecam, Major Suchodolski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było być chyba skończonym desperatem oraz jakiś flejtuchem by kupować i JEŚĆ kebab od niego. Przecież od samego patrzenia na zdjęcia na których on występuje cofa mi się wczorajsza kolacja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" -W maju czekają mnie duże imprezy jak Juwenalia, Kozienalia, Medykalia, a w czerwcu studenci wyjeżdżają do domu. Jako Super Zbieracz będę miał wtedy mnóstwo pracy przy odbieraniu szkła i zwyczajnie nie d am rady prowadzić jednocześnie lokalu z kebabami - tłumaczy Iżycki" .... czyli bardziej się opłaca zbieranie butelek i puiszek niż prowadzenie baru z kebabem. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się boję jaką cenę za swoje imperium mocy zarzuci nasz Super Zbieracz. Znając jego marzycielski i lekkoduszny stosunek do życia to może być ona w opór wysoka. No cóż, okazało się że prowadzenie własnego lokalu to coś więcej niż przychodzenie jak lord na włości i rozdawanie autografów. Tu trzeba pracować ciężko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To to jeszcze działa????? Ponoć sanepid go zamykał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie poddawaj sie grzesiu, ja i moja rodzna: mąż i 8 dzieci, bedziemy u ciebie jadac 2 razy na tydz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatusiu a co to jest debil -/ Ooo patrz synku, widzisz, tak wygląda debil -/ Ahaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...