Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiedy zostanie uruchomiony Lubelski Rower Miejski? W innych miastach już jeżdżą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2017 r. o 08:16 Powrót do artykułu
"Tej wiosny na ulice wyjadą te same rowery, które jesienią schowano do magazynu. – Zostały poddane konserwacji" Panie Kieliszek, na czym polega ta konserwacja? Wystawieniu na deszcz by się umyły i na słońce by wyschły? Chyba nic więcej. Z roku na rok coraz więcej szrotu jeździ, niedługo dogonimy Rzeszów w systemie roweru miejskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja dobra rada . Ze względu na brak znajomości o ruchu drogowym w większości przyszłych użytkowników " pędzideł " , radzę zaopatrzyć się w kamerki ( teraz są bardzo tanie ) by uniknąć problemów i być sprawcą wypadku w którym jesteś niewinny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W zeszłym roku w darmowym czasie jazdy wyrobiło się aż 80 proc. wypożyczających, średni przejazd trwał 16 minut i 29 sekund." .... czyli, że tylko 20 % klienteli płaci cokolwiek za wypożyczenie (tzn. za czas powyżej 20-tej minuty). Reszta jeździ za friko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kieliszek , po ostatnich pana wypowiedziach np. jakiż to wspaniały system " zielonej fali " itp. , Ratusz nie staje się wiarygodną instytucją w naszym mieści . Wydano ponad 20 mil. zł. i co (?) , szukacie nowego wykonawcę do zainstalowania " zielonej fali " ? A co z kasą wydaną za poprzedni bubel ? Cicho sza ! Brak winnych ? Czy Ratusz dąży do odzyskania choć części kasy od poprzedniego wykonawcy ? Może pan Kieliszek szepnie słówko do mediów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kieliszek robi z nas Polskę B. Czas przewietrzyć to towarzystwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
im później tym lepiej tej hołoty pędzącej po chodnikach. i zlikwidować darmowe przejazdy pierwsze 10 min 50 gr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo obrażać, gdy jest się anonimowym. Chętnie cię poznam lepszy sorcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jacy Wy tu jesteście zawistni. To że ktoś jeździ za darmo Wam przeszkadza, że rower za późno uruchomią - przeszkadza, że ktoś z tego korzysta (ogromna liczba ludzi) też źle. Ktoś Wam broni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
LRM jest potrzebny w mieście a wręcz bardzo potrzebny. Z reszta cyferki mówią same za siebie. Inwestycja trafiona w 200%.
Skoro 80 % rowerzystów jeździ za darmo to nic dziwnego, ze jest aż takie zainteresowanie rowerem miejskim. Tak samo byłoby w przypadku taksówek, gdyby 80 % kursów TAXI było za darmo, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu strach będzie chodzić po chodnikach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narazie jest za zimno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech jeżdżą za swoje to kosztuje utrzymanie tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę było już 16 stopni! Ja z chęcią odpaliłem swoją indianę ;D Totalnie przyjemna traska rekreacyjnie nad zalew zemborzycki - piękne otwarcie sezonu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna-maria napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
LRM jest potrzebny w mieście a wręcz bardzo potrzebny. Z reszta cyferki mówią same za siebie. Inwestycja trafiona w 200%.
Skoro 80 % rowerzystów jeździ za darmo to nic dziwnego, ze jest aż takie zainteresowanie rowerem miejskim. Tak samo byłoby w przypadku taksówek, gdyby 80 % kursów TAXI było za darmo, he he. Nie tylko w Lublinie pierwsze 20 min jest za free. Inna sprawa to rzekome zainteresowanie wynika z tego, że trzeba kilka razy zmienić rower bo albo rzęzi w czasie jazdy, albo praktycznie brak hamulców, albo biegi nie wchodzą. Nie wszystko można sprawdzić przed wypożyczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pisanie prawdy Twoim zdaniem jest obrażaniem ? Cukier to podają do cherbaty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten rower to taka sztandarowa pokazówka lobby rowerowe-ekologiczno-wegetariańskiego i nic więcej. Ludzie którzy prowadzą jakiś biznes i zasilają budżet państwa dużymi pieniędzmi w postaci podatków nie maja czasu na takie bzdury i jeżdżą normalnie samochodami a nie rowerkami jak jacyś hipstersi albo zbiorkomem jak darmozjady z budżetówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuję opublikować statystyki pokazujące o ile wzrosła liczba wypadków spowodowanych przez pedalarzy od momentu uruchomienia roweru miejskiego w Lublinie. Te dane są po prostu PORAŻAJĄCE! Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego ja mam fundować komuś przejazdy?!mnie za jazdę każą płacić OC,podatek drogowy,za benzynę,no i muszę kupić coś co jeździ!a tu prosze,wszystko za fryko!jeżeli w polsce jest kapitalizm,a w tym systemie nic nie ma darmo,to tu tez,płaci podatnik,któremu za to zasmarkany użytkownik na chodniku rowerem polamie żebra!zkasować darmowe przejazdy!niech system się sam utrzymuje!wtedy się okaże czy jest naprawdę potrzebny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 25 lat jeżdziłem tylko samochodem. Teraz jeżdzę pół na pół samochodem i rowerem. Mam 14 km do przejechania do pracy. Tak od dwóch lat praktycznie nie jeżdze szosą i chodnikiem bo są juz ścieżki rowerowe. Niestety bardzo dużo jest takich bezmózgowych kierowców, co tu tez sie wypowiadają, co nie znają przepisów i nie ustępuja pierszeństwa rowerzystom, którzy takowe mają. Dziennie mam przynajmniej dwa takie zdarzenia. W tym temacie jesteśmy 20 lat do tyłu za Niemcami, Holandią nie mówiąc już o Danii. Ale to się zmienia. Jest coraz więcej kamer monitoringu i kierowcy muszą sie przyzwyczaić, że takie zdarzenia będą publikowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W większości tych przypadków winę ponoszą kierujący samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...