Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
RUCH PALIKOTA!! kabaciński.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm... Pani posłanko Joanno M. czy może Pani udzielić odpowiedzi na pytanie ile ów asystent zarabia że brakuje Pani finansów na prowadzenie biura? Czy "małe" 11 tyś. rzeczywiście nie wystarcza? Proponuje w ramach "lepszej polityki" podnieść ryczałt na prowadzenie biura do 25 tysięcy, może wtedy wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki stan biura Posła Żmijana porostu świadczy o nawykach pracy w Białej Podlaskiej i w całej PO , a pozostali posłowie z Lubelszczyzny to widać że mają swoich wyborców daleko w d.... . Gratulacje dla pani Poseł Muchy ona jedna potrafi reprezentować Lubelszczyznę w Sejmie a pozostali dbają tylko o własne dochody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była już nowa informacja pt. "Miasto zmienia wymagania co do ścieżek przy Diamentowej" na "Głównym" podglądzie strony a teraz ta powróciła ponownie... WTF?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed Zmijanem Dudziński:)Dziwny ten ranking,Kruk też cieniutko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie najlepiej funkcjonuje biuro posłanki Magdaleny Gąsior-Marek - ta posłanka prowadzi nie tylko "tradycyjne" biuro, w którym można ją dość często zastać ale również jako jedna z nielicznych posłanek i posłów ma biuro wirutalne. Poadto jako plus należy jej przyznać dużą aktywność i "dostępność" w ramach Inicjatywy Obywatelskiej - Centrum Interwencji Kryzysowej - wszyscy mieszkańcy województwa mający kryzysowe sytuacje mogą liczyć na wspaarcie prawników oraz na rozmowę z posłanką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z przedmówcą - faktycznie Gąsior-Marek jest obecna często w swoim biurze, nie wiem jak działa jej biuro, jak pracują pracownicy, ale o jej pracy złego słowa nie można powiedzieć, zawsze jest do dyspozycji wyborców, można ją zastać i umówić się na spotkanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy posłowie z Białej źle pracują. Kilka razy korzystałam z pomocy biura posła Abramowicza poprzez porady prawne. W poniedziałki kiedy jest dyżur poseł zawsze był i zawsze u niego była długa kolejka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jaki pan taki kram".Fatalnie wygląda szef i cała jego lubelska partia hazardzistów.Tak samo źle wyglądają biura gumo filcowych,bo oni zajmują się tylko swoimi stołkami i interesami.Tragedia.Jedyne wyjście to tylko wybierać od końca listy,jako mniejsze zło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie dlatego że dostają za mało pieniędzy a dlatego że zarządzają nimi marnie. Szkoda że tego nie biorą pod uwagę wyborcy bo jak ma sprawować swą funkcję osoba która nie potrafi nawet prawidłowo zarządzać swoim biurem. To takie lustro w którym widać na czym zależy posłom i jakie mają pojęcie o dobrym gospodarowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywam się Kornelia Kwapisz. Mam 25 lat. Jestem absolwentką i doktorantką Wydziału Politologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Polityka jest moją pasją. Dlatego też wierzę, że zdobyte wykształcenie i doświadczenie, które już uzyskałam pomoże mi zdobyć Państwa zaufanie. Głosując na mnie, oddajecie głos na lepszą Lubelszczyznę. Więcej o moim programie możecie dowiedzieć się tutaj: www.korneliakwapisz.pl. Na moim profilu na Facebook.com staram się bieżąco uczestniczyć w dyskusjach oraz w miarę możliwości odpowiadać na Wasze pytania (www.facebook.com/kornelia.kwapisz). Zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...