Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiermasz w Olimpie: Sanepid wystawił trzy mandaty

Utworzony przez Grzechu, 25 listopada 2013 r. o 19:56 Powrót do artykułu
Nareszcie ktoś zwrócił uwagę na te "zakasłane" kiełbasy sprzedawane bez lodówek i chleb dotykany przez milusińskich. Tylko te mandaty takie mikre!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto Ci każe kupować nie wiadomo co i od kogo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś zwrócił uwagę na te "zakasłane" kiełbasy sprzedawane bez lodówek i chleb dotykany przez milusińskich. Tylko te mandaty takie mikre!
Fakt. Pieczywo kupione w markecie jest nietknięte dłonią ludzką, a kiełbaska cały czas spoczywa w chłodni. :D  Tylko jedna uwaga co do kiełbaski. Prawdziwą swojską kiełbasę można przechowywać bez lodówki i nic jej nie będzie. To tylko ten chłam marketowy gnije nawet w lodówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te produkty powinny być w jakiś sposób zabezpieczone przed sypiącymi się na nie włosami, wszystkich zainteresowanych oglądaczy ( kupujących ze względu na ceny niewieleu), a pewnie i nie jednemu kichającemu  koza z nosa i ślina poleci na wyborny pasztecik, zwróćcie uwagę, że np w plazie nad tymi stoiskami,  na pierwszym piętrze  chodzą ludzie, więc i piasku trochę się nasypie, jeśli juz organizować takie kiermasze to w odpowiednich warunkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Prawdziwą swojską kiełbasę można przechowywać bez lodówki i nic jej nie będzie.  
To fakt.Kiedyś często kupowałem od takiego sprawdzonego gościa wędlinę czysto swojską.No ale przestałem jak zorientowałem się że i jemu mało kasiorki i robi sztuczki z preparatami pijącymi wodę. Ta czysto swojska szybko zaczynała najwyraźniej pleśnieć.Więc wróciłem do kupowania 30 deko w normalnym sklepie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boszzz, 100-200zł, toż to ich zrujnuje i będą mieli nauczkę, pójda z torbami jak nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seriale online za darmo i bez limitu i rejestracji - http://eserial.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dziękuję za swojską "kiełbaskę"...! Znam osobiście gości robiących "ekologiczną" kiełbaskę , widziałem jak oni "to coś" robią... Więcej takiej nie ruszę! -już wolę taką z hipermarketu! -bynajmniej nie widzę jak taką hipermarketową produkują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...