Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
.Karwowski, to ten byly "dziennikarz", co ukradł kosmetyki w LECLERCU"? Pogratulować rzecznika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd i hańba za pobieranie opłat parkingowych od ludzi najczęściej już nieszczęśliwych i ich opiekunów czy członków rodzin. Takie traktowanie obywateli przy państwowych szpitalach musi się skończyć i to jak najszybciej. "Wadza" nie czuje że idzie nowe i nie mam tu na myśli pisopoowców tylko młodych , nowoczesnych także w myśleniu i zarządzaniu.Myślę że . Nowocześni , jak ich wesprzemy może zacząć zmieniać te durne obyczaje przed rymi zakichanymi choćby szpitalami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przepraszam gdzie Centrum Onkologii ma parking ? Te wąskie osiedlowe uliczki (Sieroca) itp. to ich darmowe miejsca parkingowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha dobre. Plac dzierżawi jakiś pacjent, wstawił szlabany, pobiera opłaty i daje szpitalowi opłatę za dzierżawę. Nazwisko tego pacjenta proszę, umowę dzierżawy do publicznej wiadomości i jeśli jest za dzierżawę stawka kwotowa to prokurator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd proszę państwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego np. w Zamościu jest bezpłatny parking, to też duży szpital obsługujący pacjentów z całego ich regionu. A w Lublinie przy każdym dużym szpitalu trzeba płacić i to nie mało. Być może się nie znam i dlatego chciałbym się dostać odpowiedź od kogoś kto wie o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam gdzie są automaty biletowe to jeszcze można znieść ale przy szpitalu DSK gdzie dzieją się cuda na zegarze to cwaniactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pytam: ile dostaje pod stołem rektor Uniwersytetu Medycznego od firmy dzierżawiącej teren wokół szpitala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio zawiozłam męża na badanie PET do Lublina, badanie trwa ok 4 godzin lub nawet dłużej. A parking żeby tam wjechac 6 zl/h - czysty wyzysk.... brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a szpitale, to kupiły grunt pod parkingi, czy otrzymały je od Państwa (czyli od nas)? Dziadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego jak coś się dzieje lepiej wezwać karetkę a potem wrócić taksówką. Wychodzi taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapłaciłem za parking i zajeba...mi antene.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opłaty opłatami ale jakie korki tworzą się na ul. Chodźki przez te bramki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę wyjaśnienia ! Kasę z biletów zbiera tzw. Uniwersytet Medyczny, a nie szpital. Za wjazd płacą też pracownicy, co jest dopiero grandą, zważywszy że większość zarabia najniższą krajową, to 30 zł. miesięcznie z 1500 to dużo. Problemy są z szybkością otwierania szlabanów, z informacją jak wjechać, są źle oznaczone przyciski pobierania biletów, dodzwonić się nie można do obsługi, szlabany często się psują. Karetka by wjechać stoi w korku, a z uwagi że obsługa nie odbiera domofonu-telefonu bo jest taka możliwość komunikacji często włącza sygnalizację dźwiękową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co będzie w przypadku, kiedy zapłaciłem za wjazd i nie mogę zaparkować z braku miejsc? Przecież wówczas usługa nie została wykonana i należy się zwrot pieniędzy!!! Może jakiś prawnik się tym zajmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już od dawna jest to zbydlęcenie ,nie to ,że człowiek chory i musi ratować swoje zdrowie ,to te skur..syny jeszcze muszą zarobić na czyimś nieszczęsciu,trudno o większe skur..ństwo,no,ale to łojczyzna przecie wywalczona na styropianie,i wyświęcona na wszelkie możliwe sposoby i machnięcia magiczną drewnianą miotełką z magicznym płynem,to dlatego kapelan zarabia tyle co ordynator z NFz,gdyby to nie było tak niebywale głupie ,to by było niezwykle zabawne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytacie o moralność. To pytajcie. Głos pytającego na pustyni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na Ul. Szeligowskiego kierowcy sobie parkują na chodniku... a co na to Straż Miejska/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez dwa miesiące jeździłam codziennie do umierajacej Mamy. Chciałam z Nią spędzić jak najwięcej ostatnich chwil Jej życia. Każdego dnia placiłam ponad 20zł za parking. Nie napiszę w którym z lubelskich szpitali. Nie chcę sprawić klopotu Panu, ktory przyjmował opłaty.Napewno rozlicza sie ze swojej pracy. Widział mnie tam codziennie. Któregoś dnia miałam do wyboru, czy kupić dla mamy pieluchy i inne niezbędne rzeczy, czy oplacić parking. Poprostu nie miałam wiecej pieniędzy... Pan pozwolił mi tym razem zaparkować bez oplaty. Nigdy mu tego nie zapomnę. Tego dnia moja Mama zmarła. Gdyby nie życzliwość tego Pana nie mogłabym być przy niej w chwili smierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze żeby to miejsce bylo jak parking. Nie można normalnie zaparkować, przejechać ani przejść. Chamstwo!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...