Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca autobusu MPK zatrzymał bandytę

Utworzony przez To mi się podoba, 9 lutego 2009 r. o 13:02 Powrót do artykułu
Gratulacje i wyrazy uznania dla pana KIEROWCY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODWAŻNY KIEROWCA, POWINNO BYĆ TAKICH WIĘCEJ W MPK, NALEŻĄ SIĘ GRATULACJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO DLA PANA KIEROWCY!!!! A TEGO ZŁAPANEGO CHWASTA WYRWAĆ ZEBY PWOIETZRA NIE POBIERAŁ!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO DLA PANA KIEROWCY!!!! A TEGO ZŁAPANEGO CHWASTA WYRWAĆ ZEBY POWIETRZA NIE POBIERAŁ!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz znejdzie sie nie jeden adwokat ktory za sowita oplata bedzie udowadnial ze to scierwo tak naprawde nie mialo zamiaru nikogo pobic , a wogole to potulny baranek ktory chwilowo zboczyl z drogi (im wiecej kasy zainkasuje obronca tym bardziej bedzie przedstawial baranka joko pokorne bydlatko).I to w swietle polskiego prawa nazywa sie "prawem domniemania niewinnosci" a powinno sie nazywac kupywaniem wyroku.Adwokaci ktorzy usiluja wybronic bandziorow gdzie wina jest oczywista powinni byc karani za pomoc w ukrywaniu przestepcy, a gra slowek prawniczych powinna byc karana jako wprowadzanie w blad sadu. Jednym slowem za samo naruszenie nietykalnosci wszelka lobuzeria powinna ladowac w kamieniolomach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ecz napisał:
A teraz znejdzie sie nie jeden adwokat ktory za sowita oplata bedzie udowadnial ze to scierwo tak naprawde nie mialo zamiaru nikogo pobic , a wogole to potulny baranek ktory chwilowo zboczyl z drogi (im wiecej kasy zainkasuje obronca tym bardziej bedzie przedstawial baranka joko pokorne bydlatko).I to w swietle polskiego prawa nazywa sie "prawem domniemania niewinnosci" a powinno sie nazywac kupywaniem wyroku.Adwokaci ktorzy usiluja wybronic bandziorow gdzie wina jest oczywista powinni byc karani za pomoc w ukrywaniu przestepcy, a gra slowek prawniczych powinna byc karana jako wprowadzanie w blad sadu. Jednym slowem za samo naruszenie nietykalnosci wszelka lobuzeria powinna ladowac w kamieniolomach.
Domniemanie niewinności i możliwość ustanowienia obrońcy to dorobek całego cywilizowanego świata. Całe szczęście, że tak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adw. napisał:
Domniemanie niewinności i możliwość ustanowienia obrońcy to dorobek całego cywilizowanego świata. Całe szczęście, że tak jest.
Z tego,co piszesz wynika,ze jakiś człowiek może podejść do mnie,kopnąć mnie w ryja,następnie gdy już będę leżał na chodniku,ponownie kopnąć mnie w ryja,po czym zabrać mi portwel i telefon ...no i jesli przeżyję i zrobię mu sprawę,to ten sam człowiek ma prawo do tego by udowodnić swoją niewinność...Niezle,kurde,niezle.Nie uważasz,że to trochę dziwne prawo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A można by takich wymieniać np na Polaków porwanych przez Talibów - powiedzmy 50 bandziorów za jednego porwanego (..a może za mało no to niech będzie 100)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
go gazu z nim !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwiony napisał:
Z tego,co piszesz wynika,ze jakiś człowiek może podejść do mnie,kopnąć mnie w ryja,następnie gdy już będę leżał na chodniku,ponownie kopnąć mnie w ryja,po czym zabrać mi portwel i telefon ...no i jesli przeżyję i zrobię mu sprawę,to ten sam człowiek ma prawo do tego by udowodnić swoją niewinność...Niezle,kurde,niezle.Nie uważasz,że to trochę dziwne prawo?
Nie, bo skąd ja mam wiedzieć, że tak było rzeczywiście. Dopóki nie dowiem się tego na podstawie przedstawionych dowodów, rzekomy sprawca jest dla mnie niewinny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...