Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a jak odkręcał butelke to nie poczuł zapachu spirytusu? albo nawet jak nie poczuł to po 1 łyku nie zorientował sie ze to spirytus tylko dalej kontynuował(napisali ze wziął kilka wyków)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpadl i glupio sie tlumaczyl. Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta wycieczka z TYM "KIEROWCĄ" wyruszyła z Piask.Dzięki Bogu szczęśliwie dojechali do Lublina.Jechała tam moja córka...SKANDAL...i jakie dziecinne tłumaczenie kierowcy,który wiedział,że wiezie 40 dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie się tłumaczy ;c))) Ja też kilka razy pomyliłem żonę z sąsiadką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie 0,6 promile... o kurcze... no w dyby go od razu... i kamienować! Jak chuderlak to mógł mieć tyle po 4-5 piwach wypitych na wieczór... a w ten upał i tak bez piwa ciężko. W normalnych krajach jest 0,5 - 0,8 i jakoś wypadków tam mniej niż u nas (Niemcy, Francja, Wielka Brytania). Tylko u nas nierealne przepisy swoje a ludzie swoje... a jak złapią jakiegoś biedaka, to wszyscy bez winy i za kamienie łapią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedział że będzie jechał i mimo tego pił. wiedział że będzie wiózł dzieci. moim zdaniem to alkoholik. tylko alkoholicy nie rozumieją powagi takiej sytuacji i sięgają wtedy po alkohol mimo iż wiedzą ze muszą wywiązać się z pewnych obowiązków. powinni kierować takich kierowców na leczenie od razu do aa i na odrucia bo to nie rozwiąże sytuacji w Polsce, jak tylko mandaty i kary będą dawać. tak zaprawdę to trzeba tych alkoholików leczyć. o ile sami zechcą bo przecież ciężko jest zmusić kogoś do czegoś ale prawo powinno być znowelizowane pod tym zględem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jeżdżę teraz autobusami ale jak zauważę podejrzanego kierowcę to na pewno dam znać policji i nie będę się patyczkować. kiedyś raz prowadził autobus taki kierowca że jak wysiadał to tak szybko zamykał drzwi że mi nogę przyciął i musiałam skakać za autobusem i dopiero po chwili jak ludzie krzyczeli to się zatrzymał. też był pewnie nie za trzeźwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Prawie 0,6 promile... o kurcze... no w dyby go od razu... i kamienować! Jak chuderlak to mógł mieć tyle po 4-5 piwach wypitych na wieczór... a w ten upał i tak bez piwa ciężko. W normalnych krajach jest 0,5 - 0,8 i jakoś wypadków tam mniej niż u nas (Niemcy, Francja, Wielka Brytania). Tylko u nas nierealne przepisy swoje a ludzie swoje... a jak złapią jakiegoś biedaka, to wszyscy bez winy i za kamienie łapią.
Biedaka? Przecież mógł spowodować wypadek. Czy ty prowokujesz na forum czy też jesteś taki jak on??? Wstyd, ze ktokolwiek go broni. 5 piw wypitych na wieczór i następnego dnia za kółko z dzieciakami echhh to Polska właśnie i swój swojego broni.... Jestem za ukamieniowaniem - mógł wieźć moje dziecko!!!! Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień - w tym przypadku mogę bo nieznoszę alkoholu a ten człowiek mógł wyrządzić wiele złego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że Ciebie Kasiu nie wiózł- jednej głupiej krowy mniej by było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Biedaka? Przecież mógł spowodować wypadek.[/quote] Ale nie spowodował. [quote name='Kasia' post='301140' date='10.06.2010, 23:03:49']Jestem za ukamieniowaniem - mógł wieźć moje dziecko!!!! Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień - w tym przypadku mogę bo nieznoszę alkoholu a ten człowiek mógł wyrządzić wiele złego.
Iran i Arabia Saudyjska stoją przed Tobą otworem to wymarzone wprost kraje- i alkohol zabroniony i od czasu do czasu można kogoś kamienować albo pójść na publiczną egzekucję z dziećmi i całą rodziną - popatrzeć jak spada miecz na czyjś kark - to przecież lepsza rozrywka niż te wszystkie badziewne efekty specjalne w hollywoodzkich filmach Inna sprawa, że jestem za karaniem takich przygłupów, którzy siadają za kółkiem "po spożyciu". Tyle, że zamiast ich do więzień pakować można by w końcu zacząć egzekwować sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. Bo może i prawo mamy niegłupie, ale w tym wypadku martwe. Dość powiedzieć, że przez ostatnie dwa lata nie zostałem ani razu zatrzymany do kontroli policyjnej (a przejeżdżam ponad 25.000km rocznie). Policja zamiast częściej kontrolować kierowców w sposób wyrywkowy woli siedzieć po krzakach z radarami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawidłowo. Tzw. wyrywkowe , czy rutunowe kontrole to w państwach policyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...