Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca, który spowodował wypadek w Motyczu, aresztowany

Utworzony przez Gość, 21 kwietnia 2009 r. o 17:32 Powrót do artykułu
"Potem auto wypadło jeszcze na pobocze. Skosiło jeszcze dwa drzewa. Zatrzymało się na przepuście. " co jeszcze?;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Potem auto wypadło jeszcze na pobocze. Skosiło jeszcze dwa drzewa. Zatrzymało się na przepuście. " co jeszcze?;>
Do Twojej wiadomości to TYLE !!!! Widze , że cie smieszy ta sytuacja ???? Swoją drogą niech go wsadzą !!!!! Tak mu sie spieszylo to niech odpowie za swoje czyny !!! Niech w tej Polsce będzie jakieś sprawiedliwe prawo !!!!!! Zabił 2 zajebistych ludzi..... młodych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje że dostanie więcej niż te marne 8 lat!!!! mam nadzieje ze zdech.... w tym więzieniu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do Twojej wiadomości to TYLE !!!! Widze , że cie smieszy ta sytuacja ???? Swoją drogą niech go wsadzą !!!!! Tak mu sie spieszylo to niech odpowie za swoje czyny !!! Niech w tej Polsce będzie jakieś sprawiedliwe prawo !!!!!! Zabił 2 zajebistych ludzi..... młodych ludzi
inteligentna osoba zauważyłaby, że mój post skierowany był do osoby redagującej ten tekst. dlatego nie będę się wdawał w dyskusje z Tobą bo widzę, że nasze sposoby pojmowania rzeczywistości i poziom agresji się różnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca niech gnije w wiezieniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8 lat to stanowczwo za mało!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dostanie nawet 8!!za nieumyslne spowodowanie smierci góra 5 a nawet i nie bo na to wpływa tez wiele innych czynników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 lat ? pff .. widacc ze w tej Polsce nie ma sprawiedliwosci !! Niech zdech.. jak pies ! ;(( Zabil dwoje młodych ludzi a on moze dostanie z 4 lata wiezienia ! a my chlopakom nie damy drugiego zycia !! ;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki naród katolicki, Papieża zabrakło i sama nienawiść mnoży się na tym świecie,a jak umarł wszyscy sie tak kochali a teraz zapomnieli...a wybaczac uczył?? sam przebaczyl czlowiekowi ktory chcial go zabić z premedytacja...uczyl zyć w cierpieniu...ale najlepiej zyc w nienawisci...bo ktos spowodowal nieumyslnie zmarnował życie komuś i sobie... nie życze nikomu,zeby spotkala go taka sytuacja w zyciu jako kierowcy,ze przyczyni sie do tragedii innych ludzi i zarazem swojej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama jestem kierowcą i wiem,ze to mogło spotkać nawet mnie..moze z mniejszymi skutkami,ale nawet jakby po wypadku zyli i byliby sparalizowani to poczucie winy byloby takie same..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też jestem kierowcą i z tego co się orientuje to, żeby spowodować TAKI wypadek i na takiej drodze to trzeba bezmyślności, totalnej głupoty i nie wiem jak można określić stan umysłowy człowieka, który tak zap...dala (bo to jazda nie była na pewno) po wąskiej drodze i to jeszcze przez miejscowość jakąkolwiek i to jeszcze z rodziną... Ci co go bronią niech obejrzą sobie film i zastanowią się dobrze nad tym co piszą, bo z jaką prędkością trzeba jechać żeby zabić człowieka? a ile szybciej trzeba jechać żeby przeskoczyć drogę wyskakując wcześniej z rowu tej głębokości?? niech się cieszy, że drzewa nie były grubsze bo by zabił jeszcze dwie osoby i może siebie... choć ja na jego miejscu wolałabym nie żyć... ludzie nauczcie sie jeździć!!! a tej pani gratuluje rozwagi za kierownica... a Ty co mówisz o przebaczeniu zastanów się ile czasu by Ci zajęło gdyby jakiś IDIOTA zabił Twojego brata, przed którym najlepsze chwile w życiu były, twojego najlepszego kumpla, który potrafił wyciągnąć Cię z najgorszej sytuacji i zawsze poprawiał humor, czy Twoją drugą połówkę, z którą miałeś wspólne plany, czy Twoje dziecko? nie wrzucaj ludziom, dla których Paweł i Grzesiek byli bliscy, bo to co się stało jest wielką tragedią w ich życiu i mają prawo do żalu i złości! nie wiesz zapewne nic na temat chłopaków, ich rodzin, znajomych i ich wzajemnych relacji wiec lepiej się nie wypowiadaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do 8 lat?! i co ku*** dostnie 3-4? a wyjdzie po 2 za dobre sprawowanie?! jak zwykle nasze prawo jest wspaniale... gdyby "kierowca" pomyslal a nie szarzowal na waskiej drodze gdzi ebrak oswietlenia to chloppaki za 8 lat mieliby rodziny i byliby by z nami... a teraz co? nie ma ich a pan kierowca ktory okaze "skruche" w nalpeszym wypadku dostanie 8 lat? nie no zajebiscie... pogratulowac naszego prawa... nic dziwnego ze sa wsrod nas kierowcy ktorzy sie nei boja takich " srogich" kar i pozwalaja sobie na zbyt wiele... :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzis jest pogrzeb tyh mlodych chłopców Pawła i Grzesia tragicznie zmarłych w sobote . Należy oddac im czesc i pomodlic sie za nich i pozwolic im odejsc chodz to nie tak mialo byc , oni mogli jeszcze dlugo zyc ale swiat i zycie jest okrutne i trzeba sie z tym pogodzic . jedyne co moge powiedziec to ze jest mi cholernie przykro i SPOCZYWAJCIE W POKOJU [*] zobaczymy i pozegnamy sie dzisiaj . Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja też jestem kierowcą i z tego co się orientuje to, żeby spowodować TAKI wypadek i na takiej drodze to trzeba bezmyślności, totalnej głupoty i nie wiem jak można określić stan umysłowy człowieka, który tak zap...dala (bo to jazda nie była na pewno) po wąskiej drodze i to jeszcze przez miejscowość jakąkolwiek i to jeszcze z rodziną... Ci co go bronią niech obejrzą sobie film i zastanowią się dobrze nad tym co piszą, bo z jaką prędkością trzeba jechać żeby zabić człowieka? a ile szybciej trzeba jechać żeby przeskoczyć drogę wyskakując wcześniej z rowu tej głębokości?? niech się cieszy, że drzewa nie były grubsze bo by zabił jeszcze dwie osoby i może siebie... choć ja na jego miejscu wolałabym nie żyć... ludzie nauczcie sie jeździć!!! a tej pani gratuluje rozwagi za kierownica... a Ty co mówisz o przebaczeniu zastanów się ile czasu by Ci zajęło gdyby jakiś IDIOTA zabił Twojego brata, przed którym najlepsze chwile w życiu były, twojego najlepszego kumpla, który potrafił wyciągnąć Cię z najgorszej sytuacji i zawsze poprawiał humor, czy Twoją drugą połówkę, z którą miałeś wspólne plany, czy Twoje dziecko? nie wrzucaj ludziom, dla których Paweł i Grzesiek byli bliscy, bo to co się stało jest wielką tragedią w ich życiu i mają prawo do żalu i złości! nie wiesz zapewne nic na temat chłopaków, ich rodzin, znajomych i ich wzajemnych relacji wiec lepiej się nie wypowiadaj...
Święte słowa człowieku.... Dopiero co przejrzałem wideo z poprzedniego artykułu, czytam te kolejne posty i ogrania mnie przerażenie jak można bronić człowieka, który tak zapieprzał i zabił dwójkę młodych ludzi... Ja tu nie widzę żadnych okoliczności łagodzących.... I życie mu uratowało to jego audi V8(a8) z tym silnikiem 4.2 ... bo jakby to był mniejszy samochód to by zginął na miejscu i zabił by także swojego syna.... Ciekawe co wtedy jego rodzina by mówila... i Ci przyjaciele ktorzy tak go bronią na forum.... Ludzie opamiętajcie sie... to wielka tragedia a prawda jest taka ze jakby jechal wolniej to by tej tragedii nie bylo bo by ich widział !!!!!! [ u][/u]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko osiem lat... A ich przez niego na świecie nie ma... Nie mogę się z tym pogodzić.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bo co to jest 8 lat.... za zabójstwo dwóch młodych chłopaków.... BOŻE GDZIE TA SPRAWIEDLIWOŚĆ...................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odprowadzimy was wszyscy dzisiaj....... P[*]G[*] zobaczycie jak wielu mieliście przyjaciół .......... Na zawsze w pamięci [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBY SPRAWIEDLIWOŚĆ ZWYCIĘŻYŁA I KIEROWCE SPOTKAŁA NAJSROŻSZA KARA ! TO JEST PO PROSTU STRASZNE... WCIĄŻ TRUDNO UWIERZYĆ ŻE JUŻ NIGDY WIĘCEJ SIĘ Z NIMI NIE ZOBACZYMY... CODZIENNIE PRZEJEŻDŻAM KOŁO TEGO MIEJSCA I ZAWSZE OGARNIA MNIE WIELKI SMUTEK... TAK JUŻ POZOSTANIE... CIĘŻKO POGODZIĆ SIĘ Z TYM WSZYSTKIM ZNAJOMYM PAWŁA I GRZEŚKA... ALE JESZCZE TRUDNIEJ SOBIE WYOBRAZIĆ CO PRZEŻYWAJĄ ICH RODZINY... BĘDĄ MUSIELI ŻYĆ ZE ŚWIADOMOŚCIĄ, ŻE GDYBY KILKANAŚCIE SEKUND DŁUŻEJ ROZMAWIALI Z NIMI PRZED WYJŚCIEM... TA TRAGEDIA BY SIĘ NIE STAŁA... TYLE SŁÓW CHCIAŁOBY SIĘ POWIEDZIEĆ PAWŁOWI I GRZEŚKOWI ... TYLE CHWIL CHCIAŁOBY SIĘ JESZCZE Z NIMI SPĘDZIĆ... ALE PRZEZ BEZMYŚLNOŚĆ JEDNEJ OSOBY STAŁO SIĘ TO NIEMOŻLIWE.... DZIŚ POŻEGNAMY SIE Z NIMI NA ZAWSZE ;(( ŁĄCZĘ SIĘ W BÓLU Z RODZINĄ I SKŁADAM NAJSZCZERSZE KONDOLENCJE... NIECH SPOCZYWAJA W POKOJU... [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomyslcie o synu ktory potrzebuje ojca, zona meza a rodzice dziecka.. mowie o kierowcy. Nie badzmy za kolejna tragedia... ten człowiek juz nigdy nie bedzie szybko jechał, nigdy juz nie bedzie normalnie zył. Sad wyda najlepszy wyrok. Jest bardzo duzo szlonych kierowcow. Zapieradalja jak sie da ale na szczescie jeszcze na nikogo nie najechali. To tez potencjalni mordercy. NIech ten wypadek bedzie przestroga dla rowerzystow aby mieli dobre oswietlenie a dla kierowcow aby zdjeli noge z gazu. Policjanci wezcie sie do roboty!!! Panie Wojcie potrzebne oswietlenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pomyslcie o synu ktory potrzebuje ojca, zona meza a rodzice dziecka.. mowie o kierowcy. Nie badzmy za kolejna tragedia... ten człowiek juz nigdy nie bedzie szybko jechał, nigdy juz nie bedzie normalnie zył. Sad wyda najlepszy wyrok. Jest bardzo duzo szlonych kierowcow. Zapieradalja jak sie da ale na szczescie jeszcze na nikogo nie najechali. To tez potencjalni mordercy. NIech ten wypadek bedzie przestroga dla rowerzystow aby mieli dobre oswietlenie a dla kierowcow aby zdjeli noge z gazu. Policjanci wezcie sie do roboty!!! Panie Wojcie potrzebne oswietlenie.
na szczescie jeszcze nikogo nie najechali? chyba ktos tu przespal ostatnie lata bo wypadkow drogowych jest bardzo duzo! i to wlasnie przez takich niby kierowcow... a najgorzej gdy ginie na drodze mlody czlowiek ktorego sie znalo... a jeszcze jak ginie dwoje mlodych ludzi to juz calkiem tragedia. wg mnie to nawet dozywocie dla niego nie nie da bo i tak nie bedzie juz Grześka i Pawła.. a on ma kase wiec zaplaci i wyjdzie szybciej niz nam sie wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam kierowce, ktory spowodowal wypadek, nie chce go bronic, bo trudno robic cos takiego wiedzac ze 2 mlodych chlopakow nie zyje. to dobry czlowiek, ale pwenie to nie ma dla was znaczenia skoro zabil dwie bliskie wam osoby. Policja i sad postaraja sie wydac najlepszy wyrok, ale ten czlowiek ma syna w wieku chlopakow ktorzy zgineli, wiecie zycie ze swiadomoscia ze zabral komus ukochane dzieci nie bedzie latwe. Zycie jest tak niesprawiedliwe, szkoda mi Grzeska i jego rodziny, jednoczesnie zal po stracie 2 mlodych ludzi, obcych dla mnie, jest wielki. Zycie jest proste a czasami chwila moze komplikowac je do konca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...