Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca MPK jechał wpatrzony w telefon. "Będziemy wyciągać konsekwencje"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2017 r. o 15:21 Powrót do artykułu
Ten kierowca wyraził zgodę na publikację swojego wizerunku? Na filmie widać tylko profil twarzy, ale bez problemu można ustalić jego personalia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra postawa. Na bezrobociu nikt mu nie będzie przeszkadzał w zabawie telefonem. Ile grzywny może za to dostać? 5000PLN grzywny to nie jest wg mnie wygórowana kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jakiś rudy frajer podpierdzielil 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kierowca uprzedził pasażerów, że będzie ich przewoził bez przestrzegania zasad bezpiecznego kierowania? Jeżeli nie to niech płaci odszkodowanie za narażenie pasażerów na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły telefon. Mnie na taki nie stać, a zarabiam niemało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może ten rudy uratował twoją matkę przed rozjechaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd go stać na samsunga s7?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam tylko na komentarz: "przecież nic się nie stało", a w innym wariancie: "to był wypadek - każdy może się zagapić i przejechać dziecko na pasach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki stał na światłach to ok, ale jak już ruszył to mógł odłożyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"panie władzo, wy***ył mi, nie dało rady nic zrobić!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten filmik to będzie dobra przestroga dla innych szoferów. Dotknij tylko telefonu, a będziesz jeździć czyszczarką po hipermarkecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawio ja jednego debila nagralem jak ogladal film i prowadzil trolejbus zadzwonilem do mpk wyslalem im zdjecia i co ? widac i nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby nic, ale z takich drobnostek rodzą się wielkie tragedie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie taki polski tupolewizm. Nawet na forum znajdują się obrońcy takiego karygodnego zaufania. Kierowca z telefonem to tak jak robotnik w fabryce materiałów wybuchowych z papierosem. Zakaz to zakaz i nie ma od tego wyjątków. Jeżeli kierowca musi wykonać pilny (naprawdę pilny) telefon to niech zatrzyma pojazd - taka powinna być procedura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smartphonizm powoli wyprzedza alkoholizm pod względem przyczym wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykładnie ukarać, ku przestrodze innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Pewnie jakiś rudy frajer podpierdzielil
 Chciałbyś jechać MPKiem w którym kierowca nie skupia się na drodze tylko na telefonie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero tolerancji dla lekceważenia zasad bezpieczeństwa. Za dużo ludzi ginie na drogach w Polsce, żeby przymykać oczy na takie wykroczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Chciałbyś jechać MPKiem w którym kierowca nie skupia się na drodze tylko na telefonie?" - chciałby, żeby jego matka albo dziecko skończyło pod takim autobusem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pierwszy i nie ostatni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...