Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie jestem z tej okolicy,ale już widzę jak dostawczaki stosują się do znaków zabraniających im przejazd.Tak jak zwracaja uwagę na znaki zakazu postoju,postoju na przejściach itp..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem z tej okolicy,ale już widzę jak dostawczaki stosują się do znaków zabraniających im przejazd.Tak jak zwracaja uwagę na znaki zakazu postoju,postoju na przejściach itp..
Zgadzam się. Niestety znaki nic nie dadzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jest to droga prywatna to postawić bramkowego do poboru opłat za przejazd. I wilk syty i menchester city. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem skąd taka niechęć do motoryzacji  u tych drobnych dorobkiewiczów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prawdą jest że mieszkańcy ul. Ślężan chcą mieć drogę dla siebie. Nie podoba nam się jedynie podejście Rady dzielnicy do tematu. Kiedy trzeba było wpłacać pieniądze wszystko było z nami konsultowane. Zapewniano nas że spowalniacze będą, wskazano miejsce pętli autobusowej. Czujemy się oszukani tym bardziej, że zostało to zrobione za naszymi plecami po cichu. Poza tym marnotrawstwem jest najpierw zaczynać budowę pętli w jednym miejscu po to żeby później przenosić ją do innego i od nowa ponosić koszty. Cała ta inwestycja to jest jeden wielki kosmos. Mam nadzieję że będzie dalsza część artykułu ponieważ nie porusza innych ważnych kwestii które mogą miec wpływ na decyzje rady. Mam nadzieję że redaktor piszący artykuł będzie drążył temat  i dojdzie do pewnych wniosków które nasuwają się same po odsłonięciu kart .czekam na cd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt z nas nie neguje tego że jest to duża ulica którą muszą jeździć samochody. Tylko dlaczego naraża się bezpieczeństwo mieszkańców po to, żeby przewodniczący zarządu dzielnicy miał autobus pod domem? Inna sprawa, że wypowiedź pani Dudziak nt. wyprowadzenia się do zamkniętej enklawy jest skandaliczna i powinna ją dyskwalifikować jako przedstawiciela kogokolwiek. A irytujące to jest kłamanie mieszkańcom prosto w oczy, czyż nie, pani Mario?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...