Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziwne - na samochód ze szrota to stać, na ubezpieczenie już nie - nieubezpieczony użytkownik drogi - samochód, maszyna samobieżna to decyzja właściciela - brak ubezpieczenia powyżej 30 dni to przepadek mienia i bezwzględna licytacja pojazdu. Czy taki szrotowy oszczędzacz na OC zwróci mi koszt naprawy pojazdu za kilkaset tysięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szrot nie szrot, ale dlaczego musimy płacić za każdy samochód? Przecież to nie auto, lecz kierowca powoduje szkodę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwcie się, że nie stać ludzi na ubezpieczenie. Dużo w tym kraju nie zarabiamy, a większość osób żyje od 1szego do 1szego. Można oszczędzić porównując OC np na Rankomat.pl ale i tak sama kwota ubezpieczenia odstrasza. OC można też kupić na raty - dwie lub dwanaście. Do wyboru do koloru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porównać to sobie można polisy na kilku porównywarkach,nie na jednej :) CUK ma świetny kalkulator, bo już dwa razy wybrał mi tanie OC mimo, że mam krótki staż jako kierowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...