Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
prawie jak fotoradar ale też dobry sposób na podbudowanie budrzetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż to zacięte cwaniaczki, ciekawe czy któryś z tych, którzy dostali mandaty, był tam wczoraj i dzisiaj i może pojedzie jeszcze jutro, limit punktowy jeszcze jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze robicie wystawiajcie jak najwięcej mandatów pod wiaduktem ul. Kunickiego (Policja , Straż Miejska) niech kierowcy sie naucza przestrzegać przepisów i znaków drogowych. pozdro dla mundurowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla Policji i Sytazy Miejskiej walcie wiecej mandatow tym deb***om ktorzy uwazaja sie za cfaniakow.Haha moze jakas torba sie w koncu oduczy cfaniactwa jak dostanie kilka pktow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlepianie mandatów pod wiaduktem na ul Kunickiego to kolejna ulubioma zabawa milicjntów,do tej pory ulubioną zabawą były : -Bicie żony na przystanku MPK -Gwałcenie pijanych studentek w Izbie Zatrzymań. Milicjanci są żałośni ... Bo nawet nie potrafią zaparkować aut słuzbowych prawidłowo pod komendą zlokalizowana przy ul.Kunickiego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze łatwiej wlepić mandat za przejazd niż złapać prawdziwego przestępcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla policji. Z cwaniakami zw wsi trzeba krótko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gyn napisał:
Zawsze łatwiej wlepić mandat za przejazd niż złapać prawdziwego przestępcę.
deb***u straż miejska i drogówka nie łapie przestępcow tylko takich deb***i jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie drogówka jest chyba od tego, od łapania przestępców są inne ogniwa policji!!! Brawo Policja drogowa i SM!!! Zero tolerancji da cwaniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gyn napisał:
Zawsze łatwiej wlepić mandat za przejazd niż złapać prawdziwego przestępcę.
przestępstwo to przestępstwo, różni się tylko jego waga, ale w świetle prawa ci kierowcy łamali prawo i tyle na ten temat gimbusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie... rowerem też jest zakaz ? Czy mogę spokojnie jechać bez obaw o mandat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A według mnie powinien być przejazd dla wszystkich np. w godzinach 23:00-5:00.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zakaz ruchu dotyczy samego wiaduktu czy też jezdni ul. Kunickiego za wiaduktem ? No bo rower mozna przeprowadzić jako pieszy jeśli ruch pieszych jest dopuszczony przy ścianie i za wiaduktem dalej pojechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ssssss napisał:
prawie jak fotoradar ale też dobry sposób na podbudowanie budrzetu
A wiesz co oznacza "Zakaz ruchu" ? Kto każe tym cwaniaczkom wjeżdżać za znak? Skoro wjechali to niech biorą odpowiedzialność za to co zrobili. Do kogo masz pretencje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko klawo ale jak dojechać do tych kilku sklepów za znakiem przed tunelem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała akcja to zabawa w kotka i myszkę... Śmiech na sali, dwóch zatrzymali a w tym czasie cztery auta spokojnie przejechały... komu się nie uda ten wtopi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idle napisał:
Mam pytanie... rowerem też jest zakaz ? Czy mogę spokojnie jechać bez obaw o mandat ?
B-1 http://www.v10.pl/prawo/znaki/b-1.png Zakaz ruchu w obu kierunkach Oznacza zakaz ruchu na drodze pojazdów, kolumn pieszych oraz jeźdźców i poganiaczy; znak może być ustawiony na jezdni. Umieszczona pod znakiem B-1 tabliczka T-22 wskazuje, że zakaz nie dotyczy rowerów jednośladowych (Uprawniona osoba niepełnosprawna o obniżonej sprawności ruchowej, kierująca pojazdem samochodowym, oraz kierujący pojazdem przewożący taką osobę mogą, pod warunkiem zachowania szczególnej ostrożności, nie stosować się do zakazów wyrażonych znakami B-1, B-3, B-3a, B-4, B-10, B-35, B-37, B-38 i B-39.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tabliczki T-22 (nie dotyczy rowerów jednośladowych) nie widziałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety dalej Cwaniaki jeżdżą-karać, karać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie dwóch trzymają 15 jedzie spokojnie dalej, jest źle oznakowana droga. Draństwo 5 punktów to się nie mieści w głowie. Państwo policyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...