Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może głosował na PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K. napisał:
Może głosował na PO?
Ty jesteś taki głupi sam z siebie, czy ktoś ci za to płaci?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODOBNY DO BYLEGO RZECZNIKA PREZYDENTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pytają w PO - oni mają najwięcej tatuaży (cyt. za TVN24).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się wydaje, że go kiedyś widziałam - a przynajmniej jest podobny do jednego z bezdomnych przy PKP, który kiedyś chciał ode mnie parę groszy, ale to było bardzo dawno temu, więc mogę się mylić. Niech popytają tam w okolicy, co im szkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tez sie wydaje ze to jeden z tych co pod PKP sepia kase. Przykre ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym bardziej powinni się tymi bezdomnymi zająć, jeśli się okaże, że to jeden z nich. Jest tam noclegownia dla bezdomnych niedaleko, ale nie wpuszczają nikogo pod wpływem alkoholu, powinni zaradzić temu problemowi, bo przecież wiadomo, że bez pomocy nie odstawią alkoholu sami z siebie. A swoją drogą ten mężczyzna ma tatuaż na plecach. Zastanawiam się czy policja w ogóle pomyślała o tym, żeby sprawdzić tego mężczyznę w jakichś więziennych kartotekach?? Nie twierdzę, że był karany, ale zupełnie nie wygląda na takiego, który poszedł sobie kiedyś do salonu i zrobił tatuaż ot tak sobie za opłatą (po wielkości tatuażu widać, że mało by nie kosztował). Tym bardziej, jeśli faktycznie okaże się, że był bezdomnym, np. właśnie z powodu braku otrzymanej pomocy po wyjściu z zakładu karnego (a taka się należy byłym więźniom, i tak akurat być mogło). Wziął to ktoś pod uwagę, czy od razu wolą popytać ludzi publikując zdjęcie denata?? I niech popytają z tym zdjęciem w okolicach PKP, tyle tam policji jeździ, a nikomu nie wydał się on podobny do kogoś?? Mnie RAZ zaczepił podobny (a może i ten sam) facet prosząc o kilka groszy i zapamiętałam twarz właśnie stamtąd (choć, jak już pisałam może być tylko podobny do tego, który mnie zaczepił), a im nie wydaje się nawet znajoma, że apelują do ludzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też się wydaje znajomy chyba widzialam go jak wybierał puszki i tym podobne ze smietnikow w centrum miasta taki zarośniety dłuższe włosy zaniedbany mężczyzna. ale tez nie powiem na 100% bo to dawno było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi sie wydaję że widziałam go na pks taki bezdomny ze śmietników wyciągał różne rzeczy zwłaszcza kiepy jak dobrze pamietam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie też go kojarze z dworca PKS....na pewno okoliczne zuliki go znają..niech tam policja szuka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak, macie racje to na pewno ten żłób z PKSu. Też ten ryj widziałem, ostatnio ze 2 lata temu.. Ludzi zaczepiał o kase. Ktoś sie wku***ł (najprawdopodobniej jakiś pasażer PKSu) i wziął go podtopił. No cóż, prawidłowa reakcja, postawa obywatelska. Jak policja z tymi insektami nie potrafi zrobić porządku to ktoś ich wyręczył ! No i brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. Nawet nie czytając poprzednich komentarzy skojarzyłem tą twarz z tym żulem z dworca PKS. Parę razy mnie obsępił z fajek i paru groszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończył tam gdzie jego miejsce - w rynsztoku ! I dobrze, przynajmniej ludzi nie będzie menda zaczepiała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi tez sie wydaje ze to ten z dworca pks-u ale to bylo jakies rok temu chcial na jedzenie wiec dalem mu paczki,powiedzal zebym sam sobie zjadl, taki byl glodny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez kojarze tego męzczyzne !!!! Napewno widziałam go na dworcu pkp nie raz lezał na ławkach pijany napewno jest bezdomny !!!! Warto popytac bezdomnych na dworcu napewno go znają !!!! A nie warto pisac takich zeczy ze zasłuzył sobie na to każdy jest tylko człowiekiem !!!! PRAWDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
tak tak, macie racje to na pewno ten żłób z PKSu. Też ten ryj widziałem, ostatnio ze 2 lata temu.. Ludzi zaczepiał o kase. Ktoś sie wku***ł (najprawdopodobniej jakiś pasażer PKSu) i wziął go podtopił. No cóż, prawidłowa reakcja, postawa obywatelska. Jak policja z tymi insektami nie potrafi zrobić porządku to ktoś ich wyręczył ! No i brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Mam nadzieje, że jesteś piękny bogaty i nigdy ci się noga nie podwinie. I zmień swój nick JPII idioto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy komentatorzy szanowni chyba jesteście po tej samej linii, co ten facet skoro tak wszyscy go znacie z widzenia, a kto wie skąd jeszcze i mieliście z nim jakieś kontakty, obracaliście się w takim towarzystwie? Co to znaczy ''obsępił z fajek i paru groszy'' kto normalny i na poziomie da się ''obsępić'' z czegokolwiek jakiemuś meliniarzowi z ulicy? obsępił Cie z fajek i paru gorszy, bo pewnie to wszystko co miałeś/aś to już wiadomo kim jesteś, przynajmniej się tak określiłeś/aś - brawo. Menel menelowi równy, oni wszyscy z wyglądu są do siebie podobni, więc nie musiał to być akurat ten, którego widzicie na zdjęciu tylko inny, chyba, że macie pewność, bo go dobrze znaliście, a to mówi samo za siebie jacy jesteście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Skończył tam gdzie jego miejsce - w rynsztoku ! I dobrze, przynajmniej ludzi nie będzie menda zaczepiała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Twoje miejsce też jest w rynsztoku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...