Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I niestety kolejne kino ktore cos soba prezentowalo mialo jakis klimat upada. Dobrze ze w tej calej durnej plazie nie ma teatru dla nazelowanych deb***i i zwyklych kurew bo by jeszcze Teatr Osterwy zamkneli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czułem, że tak będzie MAX-FILM ma gdzieś Lublin... pozbyli się "robotnika", "kosmosu" i teraz "wyzwolenia" operuje nazwami do których kin chodziłem... w "kosmosie" też nic nie zrobią będą wypożyczać w nieskończoność lub sprzedadzą budynek właścicielowi klubu "fashion"... A co się tyczy Cinema-City to mam im za złe do teraz od początku kiedy się otworzyli, że wybudowali jedynie 8 sal a nie 10 bo polityka firmy jest taka że jak by była dodatkowa sala "9" były by puszczane kino niezależne a tak to lipa nie ugościsz na ekranach Lubelskiego Cinema-City takich filmów a drugą salę i tej chyba bardziej nie mogę przeboleć bo posiadają na to monopol w europie... Nie postawili "10" sali która była by IMAXem każdy kto wie o czym piszę też pewnie żałuje a ten kto nie wie to niech sprawdzi w necie co takiego stracił... Przeciąga się budowa Felicity a CAŁOŚĆ na początku miała zostać oddana do użytku pod koniec 2007 roku... mamy dwa lata poślizgu... a nawet pierwszego etapu nie skończyli... Wspominam o tym bo ma być tam Multikino... i mam nadzieje, że powstanie bo inaczej będą doić z nas równo i miarowo w CC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO JAK ZWYKLE PLAZA ŻYD JEB...NY ICEK PIR...OLONY LUBELSKIE POLSKIE KINA CO SA COS WARTE MOGĄ SIE ZAWIJAC PRZEZ TYCH H...JI ZYDOW DO IZRAELA WYP....LAC.A CI CO TAM CHODZA ZYDOM NABIJAC KASE WSPÓŁCZUJE deb***OM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest wina Żydów ani innych... cyklistów tylko władz Lublina, które nie myślą perspektywicznie i wydając pozwolenie na kolejne "obce" interesy nie przejmują się ani naszą historią, ani dorobkiem kulturalnym, ani tradycją. Na tym polega kapitalizm (niestety), że liczy sie kapitał a nie jakieś tam "duperele". Na tym również polega nasze zjednoczenie z Europą, że przyjmujemy uniwersalną "kulturę" wyzbywając się własnej. Szkoda, że nie wszyscy myśleli przed faktem. Ale Polak zawsze mądry po szkodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kinie Apollo czyli Wyzwolenie można było siedzieć w pierwszym rzędzie i oczy nie bolały, nie ryczały głośniki. Nie wiał wiatr lodowaty po łbie typu nawiew powietrza. Jak miałam obejrzeć w tym kinie film to szłam z przyjemnością. Wielka sala i przestrzeń, a w plazie lodowaty wiatr po łbie wieje nawiewany żeby niby nie śmierdziało, rycząca muzyka i wrzaskliwe ustawienie głosu na filmie. Mimo, że się siedzi z tyłu to aż oczy bolą bo i tak za blisko. Zawsze tam mam w uszach watę bo ryczy mi w ucho. Salki malutkie. Kupa ludzi. Okropność. W końcu zrezygnowałam z plazy wolę w komfortowych domowych warunkach oglądać po piracku w komputerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...