Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kino Apollo (Wyzwolenie) poczeka na remont

Utworzony przez malone, 29 marca 2010 r. o 23:33 Powrót do artykułu
niech skonam jeśli stachura w ten sposób sie wyraził "– Trudno powiedzieć, kiedy weźmiemy się za przebudowę – dodaje Stachura. – Nie ma jeszcze dokładnego projektu. W tej chwili chcę tylko zabezpieczyć budynek. To i tak pochłonie więcej czasu i pieniędzy, niż zakładałem." przecież on mówi zdaniami składającymi się zwykle z trzech słów.
Ostatnio edytowany 29 marca 2010 r. o 23:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klątwa Apolla. I wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he , dobre spostrzerzenie z tym stachurą.Fakt, że to zwykły ciemniak.Mnie wkurza że te wszystkie łyse karki i zblazowane dziewoje będą wylewać swój śmierdzący pot w miejscu tak bardzo zasłużonym dla lubelskiej kultury.Im to oczywiście wszystko obojętne bo sami z kulturą to niewiele mają do czynienia.Szkoda kina Apollo,oj szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~depesz~ jak ci szkoda tego miejsca to trzeba było samemu wykupić, zrobić tam coś "kulturalnego" i samemu kasę liczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na początku roku kupił dawne Apollo, od warszawskiej spółki Max-Film. Zamierza tam otworzyć elegancką siłownię sklep dla sportowców." elegancką siłownię, czy ma rozumieć, że będą "pakować" w wytwornych strojach wieczorowych (cravatte noire) w takt muzyki klasycznej? Gdy oglądam stare zdjęcia Kina Apollo z lat 40. oraz gdy wracam wspomnieniami do czasów, kiedy to kiedy chodziłem tam na seansy Gwiezdnych Wojen, Indiany Jonesa, czy Pulp Fiction - trudno pogodzić się z taką stratą, czy mówiąc inaczej PROFANACJĄ kultury. Mimo pojawienia się Cinema City, wciąż wolałem zaglądać na te bardziej kameralne seanse do Wyzwolenia. To ma być Europejska Stolica Kultury in spe? Wolne żarty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Charliefrown napisał:
To ma być Europejska Stolica Kultury in spe? Wolne żarty.
Chyba Europejska Stolica Kulturystyki . Szkoda tak zasluzownego kina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co koksu mu nie starczyło... moż by tak to paco PROKYRATURA przebadala!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...