Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kino Kosmos w Lublinie ma nowego właściciela

Utworzony przez Gość, 1 stycznia 2012 r. o 17:28 Powrót do artykułu
"Kino Kosmos w Lublinie sprzedane. Mówi się nieoficjalnie, że nabywcą jest Interbud" ... no i w pytkę. W Lublinie to tylko markety albo deweloperka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według zapewnień naszych radnych miasta z PIS-u miało w tym miejscu powstać centrum ideologii państw demokratycznych im. Jarosława Kaczyńskiego. To najwybitniejszy Polak w dziejach naszego państwa, do dzisiaj nie doceniony. On swoim pojmowaniem spraw wyprzedził myślowo epokę. I dlatego centrum jego imienia musi powstać. Liczą na to wszyscy mieszkańcy Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Według zapewnień naszych radnych miasta z PIS-u miało w tym miejscu powstać centrum ideologii państw demokratycznych im. Jarosława Kaczyńskiego. To najwybitniejszy Polak w dziejach naszego państwa, do dzisiaj nie doceniony. On swoim pojmowaniem spraw wyprzedził myślowo epokę. I dlatego centrum jego imienia musi powstać. Liczą na to wszyscy mieszkańcy Lublina.
"Według zapewnień naszych radnych miasta z PIS-u miało w tym miejscu powstać centrum ideologii państw demokratycznych im. Jarosława Kaczyńskiego. To najwybitniejszy Polak w dziejach naszego państwa, do dzisiaj nie doceniony. On swoim pojmowaniem spraw wyprzedził myślowo epokę. I dlatego centrum jego imienia musi powstać. Liczą na to wszyscy mieszkańcy Lublina." chwała Bogu nie wszyscy mieszkańcy Lublina mają takie zdanie na temat wymienionego wyżej Pana.. nie chcę się na forum wyrażać na temat tego co owym Panu myślę, jednakże nie mówmy że ktoś jest NAJWYBITNIEJSZYM Polakiem skoro w historii naszego kraju jest wielu ludzi, którym on do pięt nie dorasta.. co prowadzi nas do wniosku że po prostu NIE MA KOGO DOCENIAĆ.. ten Pan to jakaś koszmarna pomyłka polskiej polityki.. nie jedyna żeby nie było, ale jednak pomyłka.. a jako że artykuł nie dotyczy polityki to sugeruję zakończyć ten wątek.. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Według zapewnień naszych radnych miasta z PIS-u miało w tym miejscu powstać centrum ideologii państw demokratycznych im. Jarosława Kaczyńskiego. To najwybitniejszy Polak w dziejach naszego państwa, do dzisiaj nie doceniony. On swoim pojmowaniem spraw wyprzedził myślowo epokę. I dlatego centrum jego imienia musi powstać. Liczą na to wszyscy mieszkańcy Lublina.
chwała Bogu nie wszyscy mieszkańcy Lublina mają takie zdanie na temat wymienionego wyżej Pana.. nie chcę się na forum wyrażać na temat tego co owym Panu myślę, jednakże nie mówmy że ktoś jest NAJWYBITNIEJSZYM Polakiem skoro w historii naszego kraju jest wielu ludzi, którym on do pięt nie dorasta.. co prowadzi nas do wniosku że po prostu NIE MA KOGO DOCENIAĆ.. ten Pan to jakaś koszmarna pomyłka polskiej polityki.. nie jedyna żeby nie było, ale jednak pomyłka.. a jako że artykuł nie dotyczy polityki to sugeruję zakończyć ten wątek.. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Według zapewnień naszych radnych miasta z PIS-u miało w tym miejscu powstać centrum ideologii państw demokratycznych im. Jarosława Kaczyńskiego. To najwybitniejszy Polak w dziejach naszego państwa, do dzisiaj nie doceniony. On swoim pojmowaniem spraw wyprzedził myślowo epokę. I dlatego centrum jego imienia musi powstać. Liczą na to wszyscy mieszkańcy Lublina.
Jest kolego nawet na to odpowiednia lokalizacja ... do dzisiaj nie sprzedany były poligon wojskowy w okolicy Czechowa ... może nawet część zasieków gdzieś się znajdzie żeby wszystkich zwolenników wielebnego Jarosława otoczyć i docenić ... a tak swoją drogą może streścisz jakieś wybitne myśli zebrane ww. samozwańczego mesjasza żeby nas prostych lublinian oświecić bo jakoś nie bardzo kojarzę w którym to momencie wg. ciebie ów mędrzec wyprzedził swoją epokę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Według zapewnień naszych radnych miasta z PIS-u miało w tym miejscu powstać centrum ideologii państw demokratycznych im. Jarosława Kaczyńskiego. To najwybitniejszy Polak w dziejach naszego państwa, do dzisiaj nie doceniony. On swoim pojmowaniem spraw wyprzedził myślowo epokę. I dlatego centrum jego imienia musi powstać. Liczą na to wszyscy mieszkańcy Lublina.
nie mart się jeb...ny pełowski lemingu powstanie kolejna biedronka moze cie tam zatrudnią. tylko sie troche martwie bo masz g..mo zamiast mózgu i mozesz nie podołąć pracy przy wykładaniu towaru. bo tam niestety dla ciebie tez trzeba myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...