Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kinomani w okularach

Utworzony przez Dereń, 6 grudnia 2007 r. o 09:16 Powrót do artykułu
Co z tego, że na ekranie cyfrowa technologia, jak fotele rodem ze średniowiecza i tyłek boli po 20 minutach siedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprosimy jeszcze o nowe fotele i klimatyzacje. Jednak wolę obejrzeć film z nieco bardziej zdartej taśmy w Plazie, ale za to mam fotel który nie powoduje ze po 15 minutach myślę o tym ze mnie gniecie w tyłek, tylko oglądam film. A w lecie klima...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja dzięki fotelom w tym kinie straciłam czarne spodnie ponieważ siedzeniu była przyklejona guma do żucia , która następnie bardzo skutecznie przykleiła się do moich spodni , a wyglądało to tak że lepiej nie mówić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram całkowicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film 3D w Lublinie? Rewelacja!!! Brawo! A w Plazie tego nie potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idziecie do kina siedzieć czy oglądać? Ja nie chcę, żeby Kosmos upadł.. bo wiążę z nim jedne z lepszych wspomnień z dzieciństwa;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem na prezentacji, powiem ze robi wrażenie - nie spodziewalem sie az takiego 3D, gdy np ryby płyną z ekranu w prost na ciebie Ekstra !. Cóż narazie do kosmosu bede chodzic tylko na filmy 3D jak poprawią reszte moze i na zwykłe filmy tez .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z tymi siedzeniami. Tragedia. Ale kosmos to kosmos. Jak plazmy nie bylo to chodzilo sie tam albo do wyzwolenia. Ateraz kosmos to swietna konkurencja, gdyby nie te fotele wlasnie. Ale powiem Wam jedno. Idac do plazmy trzeba liczyc sie z tym, ze do kina przyjda swinie z wlasnymi korytami. po filmie sala wyglada jak chlew. Nie mowiac juz o rozmawiajacych przez komorki ludziach (ostatnio mi sie to przydazylo na "to nie jest kraj dla starych ludzi"). Dobrze, ze moja niewiasta mnie trzymala bo bym kolesiowi cos zrobil. Ot tak, chamsko wyciagnal telefon i sobie gadal. 0 kultury, "gastroseans" = plazma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...