Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kitliński: Likwidacja ośrodka byłaby aktem ksenofobii

Utworzony przez bernard, 3 listopada 2010 r. o 19:06 Powrót do artykułu
Ośrodki takie powinny powstawać z dala od siedzib ludzkich, by zgromadzony w nich przestępczy element nie przeszkadzał uczciwym Polakom w życiu. Popytajcie sąsiadów jak żyje się z bandyctwem z Czeczenii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech ci profesorowie, doktorowie, artyści i aktorzy zrzucą się po 500 zł miesięcznie na swoich ulubieńców z obcej nam krainy i wrogiej religii, lub sobie to towarzystwo utrzymują w inny sposób. Mogą się z nimi nawet we własnych chałupach zintegrować - we własnych i za własne środki. Tak jestem ksenofobem i uważam to za pozytywny epitet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wam się to podoba czy nie Polska należy już do najbogatszych państw świata. Bogactwo to nie tylko przywilej to również obowiązek. Stalismy się miejscem do którego uciekają ludzie z miejsc ogarnietych wojną, czy tych gdzie brak demokracji. a my jak świat w latach 80' tych musimy ich przyjąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym wypadku powiem tak !!! jestem ksenofobem i nie życzę sobie by potencjalnie groźny element mieszkał koło mojego domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ktoś uważa, że "element przestępczy" jakim są Czeczeńscy czy Gruzińscy uchodźcy powinien zostać usunięty z Wrońskiej, ale też innych miast w Polsce, to ciekawy jestem co powie, jeśli np za kilka lat Brytyjczycy zechcą wyrzucić polskich imigrantów, będących przedstawicielami "złodziejskiego narodu" z Wysp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość-inni napisał:
Czy wam się to podoba czy nie Polska należy już do najbogatszych państw świata. Bogactwo to nie tylko przywilej to również obowiązek. Stalismy się miejscem do którego uciekają ludzie z miejsc ogarnietych wojną, czy tych gdzie brak demokracji. a my jak świat w latach 80' tych musimy ich przyjąć.
Jakie bogactwo?? To wszystko na kredyt się kręci i ciągłe zadłużanie, przejadanie majątku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość-inni napisał:
Czy wam się to podoba czy nie Polska należy już do najbogatszych państw świata. Bogactwo to nie tylko przywilej to również obowiązek. Stalismy się miejscem do którego uciekają ludzie z miejsc ogarnietych wojną, czy tych gdzie brak demokracji. a my jak świat w latach 80' tych musimy ich przyjąć.
Ale tam demokraci mieszkają .... Jakim najbogatszym państwem świata? Chyba ci się coś stało ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek34 napisał:
Skoro ktoś uważa, że "element przestępczy" jakim są Czeczeńscy czy Gruzińscy uchodźcy powinien zostać usunięty z Wrońskiej, ale też innych miast w Polsce, to ciekawy jestem co powie, jeśli np za kilka lat Brytyjczycy zechcą wyrzucić polskich imigrantów, będących przedstawicielami "złodziejskiego narodu" z Wysp...
Porównujesz nas z islamistami? Polacy nie mieszkają w UK w obozach i nie dostają pieniędzy od państwa za darmo. Polacy ciężko tam pracują. Czeczeni kradną i rozbijają się tymi kradzionymi samochodami po ulicach. W wolnym czasie organizują zamach w Rosji w imię walki o niepodległość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kitliński czy jak tam panu. To czym jest likwidacja ośrodka dla Polskichgłuchych dzieci?. Pier*olnij się w łeb "człowieku".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCIAŁBYM ZAUWAŻYĆ ŻE LUBLIN NIE JEST JUŻ DAWNO MIASTEM WIELOKULTUROWYM ,WIĘC TE ARGUMENTY SERWOWANE NA SIŁĘ NIE SĄ PRAWDĄ ,A MNIE OSOBIŚCIE NIE POCIĄGA WIELOKULTUROWOŚĆ BO PRZESZŁOŚĆ POKAZAŁA JAK MNIEJSZOŚĆI NARODOWE ZDRADZAŁY NAS W CHWILI UDERZENIA NIEMCÓW I ROSJAN W 1939r .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...