Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klich: Koniec z poborem do wojska (wideo)

Utworzony przez 547A76, 5 czerwca 2008 r. o 19:55 Powrót do artykułu
NOI ZAJEBISCIE WRESZCIE KUR.. ODJEB... SIE OD LUDZI KTORZY NIE MAJA ISC DO TEGO CHAMSTWA I PROSTACTWA A JAK ZMIENIE ZDANIE TO WIEM GDZIE MIESCI SIE WKU I POJDE NA OCHOTNIKA.BRAWO PANIE MINISTRZE! MADRA DECYZJA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i zaczną wracać z zagranicy, o ile zniknie ten "zaszczytny" obowiązek.ale najpierw musi wyjsc odpowiednia ustawa, bo narazie to tylko gadanie .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i w końcu coś pożytecznego ktoś robi dla tej polski, większość osób na forach wojskowych prosi tylko o rady co robić by nie pójść do woja. A większość osób przez przymus zapisuje się do szkoły by dostać świstek do WKU i by nie iść do woja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie jeśli koś zna odp proszę mi napisć ..... Mój chłopak w tym roku skończył szkołę średnią i czy jeśli nie pójdzie na studia to dostanie "bilecik" do wojska?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maja napisał:
Mam pytanie jeśli koś zna odp proszę mi napisć ..... Mój chłopak w tym roku skończył szkołę średnią i czy jeśli nie pójdzie na studia to dostanie "bilecik" do wojska?????
Jest możliwość że dostanie wezwanie do WKU i tu zależy od komendanta ( WKU ) jeśli jest normalny to zapyta czy chce dalej iść się uczyć jeśli powie że tak to okey poczekają do października . Druga opcja to chamski komendant i będzie tak że zaproszą do pokoju i zapytają gdzie by chciał iść no i wtedy będą chcieli dać bilet . Na wszelki wypadek jeśli dostanie wezwanie to niech napisze podanie o odroczenie ( do czasu podjęcia nauki ) . Nie wiem co się napalacie jeśli ktoś się urodził przed 1990 roku to nie cieszcie się że upiecze się wam o tak nie będzie . Pobór zostanie zniesiony czyli nie będzie komisji lekarskich a Ci co już byli na niej to pójdą w kamasze ! Po prostu !! I pobór to komisja lekarska i danie odpowiedniej kategorii A , B - 6 - 12 , D , E . A wcielenia do wojska będą do rocznika 90 ( jeśli ustawa wejdzie w bliskim czasie ) jeśli nie to rocznik następny będzie poborowy ! I wcielenie jest cały rok czyli mogą was capnąć przez cały rok !! a nie jak nie którzy myślą że od stycznia do końca kwietnia !!! Więc witam was w Polsce i kamasze nie uciekną jeśli jesteście poborowymi !! Ale można kombinować zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HC Dolina BPA napisał:
Jest możliwość że dostanie wezwanie do WKU i tu zależy od komendanta ( WKU ) jeśli jest normalny to zapyta czy chce dalej iść się uczyć jeśli powie że tak to okey poczekają do października . Druga opcja to chamski komendant i będzie tak że zaproszą do pokoju i zapytają gdzie by chciał iść no i wtedy będą chcieli dać bilet . Na wszelki wypadek jeśli dostanie wezwanie to niech napisze podanie o odroczenie ( do czasu podjęcia nauki ) . Nie wiem co się napalacie jeśli ktoś się urodził przed 1990 roku to nie cieszcie się że upiecze się wam o tak nie będzie . Pobór zostanie zniesiony czyli nie będzie komisji lekarskich a Ci co już byli na niej to pójdą w kamasze ! Po prostu !! I pobór to komisja lekarska i danie odpowiedniej kategorii A , B - 6 - 12 , D , E . A wcielenia do wojska będą do rocznika 90 ( jeśli ustawa wejdzie w bliskim czasie ) jeśli nie to rocznik następny będzie poborowy ! I wcielenie jest cały rok czyli mogą was capnąć przez cały rok !! a nie jak nie którzy myślą że od stycznia do końca kwietnia !!! Więc witam was w Polsce i kamasze nie uciekną jeśli jesteście poborowymi !! Ale można kombinować zawsze
Dziękuję, ale przyznam ,że nie jestem za bardzo zadowolona, ale co nie zabije to wzmocni:) . Dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli rocznik z tego co zrozumialem rocznik 90 juz niema komisjii?? i woja??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam taka sytuacje jestem po gimnazjum rocznik 1990 dostalem wezwanie do rejestracji na 9 paxdziernika nie zjawie sie bo jade za granice chyba ze wczesniej to da sie zalatwic jezeli potem dostane wezwanie na komsje lekarska dostane ksiazeczke to sie z chaty wymelduje i mi chuja zrobia pff potem sie zamelduje spowrotem i sobie pujde do sql haha ch*** im w d***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weszła już ustawa czy nie??????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie jest to iscie niecywilizowane, ze w kraju demokratycznym jest cos takiego jak obowiązkowa służba wojskowa. To po prostu jak HITLER JUGEND (nie krytykujce za pisownie, nie ucze sie niemieckiego - wiadomo o co chodzi). To jest bardzo zastanawiające dla mnie. Jednym słowem - dostane wezwanie na wojska, wyjezdzam z kraju szybciej niż później i nie wrócę. Wiem, że tęsknić nei będziecie - ja również. Tyle mojego. rocznik 1990
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do woja chłopy!!!!!!!!!!!!!!!!!Co to jesteście baby!!!!Pozdrawiam Leszno i Wcielenie Lato2006
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Mam pytanie rok temu pisalem podanie do TWKL (terenowej wojskowej komisji lekarskiej ) tam dostalem skierowanie do psychologa.... Wczesniej mialem kategorie A. Po miesiacu dostalem odpowiedz ze mam kategorie B12. Teraz dostalem wezwanie na 09,12,2008 na WKU w celu skierowania na Komisje Lekarską czy jest takie zagrozenie ze moge dostac bilet??? prosze Odp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecnie przebywam za granica .mam ksiazeczke wojskowa ,do domu w polsce przychodzily wezwania lecz mnie nie bylo i sie nie wstawialem. [u]Co mi moze grozic i jak to mozna zalatwic?[u]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecnie przebywam za granica .mam ksiazeczke wojskowa ,do domu w polsce przychodzily wezwania lecz mnie nie bylo i sie nie wstawialem. [u]Co mi moze grozic i jak to mozna zalatwic?[u]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie czy rocznik 90 pójdzie w tym roku w kamasze?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...