Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To niech pokażą też monitoring z 3 marca- pobili w sumie trzech chłopaków, policja tez była pod klubem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Ciekawe tylko jaki pokażą film?Dla informacji przedstawicieli mediów, którzy będą oglądali materiały przedstawione przez pracowników klubu SHINE - dziewczyna była ubrana w białą marynarkę, czarną sukienkę, brązowe rajstopy i buty (podczas wyrzucenia), ponieważ wcześniej miała jeszcze beżowy korzuch z miśkiem na szyi. Jeden chłopak ubrany był w jasne szare spodnie, czarne buty z białymi wstawkami i jesionkę koloru szarego z prasowanej wełny (wcześniej miał czarną czapkę zimową, którą zdjął, aby nie stwarzać pretekstów do nie wpuszczenia go przez selekcję). Drugi chłopak ubrany był w jeansy i czarną kurtkę, był wysoki i miał włosy w kolorze blond. Chodzi o to, żeby władze klubu nie pokazały jakiegoś innego filmu, w którym ktoś się rzucał do ochrony, bądź selekcji. Powinni również pokazać nagranie z wewnątrz, przy wyjściu, gdzie będzie widać, że ochroniarz podnosi dziewczynę, mimo, że nie został dotknięty, jak niektórzy na forach się wypowiadają. Pozdrawiam - pokażmy prawdę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na pewno pokaza nagranie jak okladaja dwoch panow oraz jak bezbronna dziewczyne psikaja gazem. Udostepnia materialy ktore beda dla nich wygodne. A moze ktos z obecnych tam osob nagral cale zdarzeenie?? To dopiero bedzie wiarygodny film
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie wszystkie kamery byly ustawione na ferrari
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
shine nie polecam tego klubu szkoda nerwów i czasu na bezmózgich ochroniarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ten słynny klub dla lubeslkiej śmietanki? - czytaj starych hipsterów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arablish napisał:
to ten słynny klub dla lubeslkiej śmietanki? - czytaj starych hipsterów
Tak ten sam probuje Warszawe przywiac czy Nowy York a tylko Wachackiem zalatuje. Ale jakie to dziwne że w klubach gdzie przychodzą lukrowani pederaści i plastiki ciągle ktoś kogoś bije. W Graffiti gdzie na bramce stoi rzecznik NOP i co 2 koncert ma ideologicznych przeciwników, którzy się z nim nigdy nie zgodzą nikt nigdy nie słyszał zeby kogoś ktoś pobił. Ale tak to jest jak się naćpa przed wejściem i myśli że się ściany będzie przenosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest Klub Shine tylko Szajs. Ludzie nie badzcie głupi nie chodzcie tam gdzie są skargi bo i tak nie wejdziecie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrzućcie na youtube. Każdy sam oceni. Nie znoszę nieuzasadnionej agresji, ale trzeba wziąć też pod uwagę, że zachowanie dziewczyny i jej znajomych znamy tylko z jej relacji. Bywalcy klubów potrafią być też chamscy i wulgarni do sześcianu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
film z monitoringu juz jest w konkurencyjnej gazecie ocencie sami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta laska to jakaś furiatka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wywiadu wynika ,że właściciel ma w d... to co robią jego ochroniarze. Czyli ochrona ma przyzwolenie na wszystko w tym klubie.Co im tylko do głowy przyjdzie.A powiem Panu jedno. Skoro ktoś płaci za bilet to Pan odpowiada za jego bezpieczeństwo w tym klubie zgodnie z prawem. Super dziękuję. To mi wystarczy. Nigdy tam nie pójdę. Skutecznie mnie Pan zniechęcił. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1min15sekunda, czy ochroniarz w lewym górnym rogu podszedł pokazać leżącej osobie swoją dłoń?? wg mnie ani sie nie bronił o czym mówi właściciel, ani również osoba leżaca nawet reki nie podniosła, ten podszedł opryskał, a gaz to i ja z odległości 15m w nozdrzach poczułem. Boguś, Boguś.... troszkę się pogrążasz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pani chciała go uderzyć, bardzo elegancko się odsuną, nie 'oddał', aż dziwne, bo powinien" - właściciel klubu stwierdza, że mężczyzna powinien 'oddać'atakującej go kobiecie. Damski bokser? Szowinista? Właściciel klubu? Wydaje mi się, że ochrona jest po to, aby zachować porządek i spokój (także osobisty), a nie zasłaniać się obroną osobistą. Tłumaczenia właściciela to frazesy i nie poprawia wizerunku klubu. 9pomimo nagrania) Klub zaczyna, a jego wizerunek został mocno nadszarpniętym, na własne życzenie. Cała ta sytuacja nie zachęca do odwiedzania tego klubu. "zapraszamy z gazem żeby były równe szanse" - chyba nie wymaga komentarza... Rezerwując część klubu, płacąc za rezerwacje nawiązuje umowę z klubem. O tym jakie prawa mi przysługują powinien wypowiedzieć się Rzecznik Ochrony Praw Konsumenta. (mam nadzieje, że redakcja podłapie ten temat i przygotuje artykuł) Dobrym przykładem jest niedawna sprawa pobicia w autobusie MPK. Przewoźnik musiał zapłacić odszkodowanie poszkodowanemu, ponieważ łączyła go z nim umowa - ważny bilet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poje***a laska!! pewnie jakas wisniara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze że ją wyrzucili... ludzie chcą się kulturalnie pobawić - a nie patrzeć na jakies nawalone albo naćpane panienki... jestem za selekscją !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zjadą się wieśniaki i nie potrafią sie zachować a dziewucha jakaś furiatka- współczuje jej mężowi pewnie go leje w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze ci pseudo ochroniarze dostana duze wyroki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swoja droga ten typ wlasciciel gada jakby byl jakiims cwiercinteligentem :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesjonalne zachowanie ochrony !!! BRAWO ewidentnie na nagraniu widać kto się awanturował, aż dziw że te mendy nie dostały w papę. Gość co się wypowiada jest bezbłędny czysta prawda. Pismaki jak zwykle szukają pożywki. Nie często wychodzę do lokali tego typu ale teraz z pewnością z żoną się wybiorę. Ten ochroniarz powinien złożyć wniosek do Sądu Cywilnego za napaść. Uważam że to całe zamieszanie wokół tego lokalu wyjdzie na dobre wręcz będzie reklamą, że tam są profesjonalni i ochroniarze nie biją wręcz przeciwnie dają się sami pobić i zgnoić żeby tylko utrzymać ład i spokój. Jeszcze raz wielkie BRAWA dla ochrony tak trzymać. proponuję zamontować dodatkowo mikrofony będzie super materiał dla Sądu i Policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...