Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobiety w ciąży zaparkują w Lublinie za darmo? Sonda

Utworzony przez QrX, 20 lutego 2014 r. o 17:57 Powrót do artykułu
Zrozumcie, że "za darmo" nie istnieje. "za darmo" oznacza z naszych podatków. tak samo jak "darmowa" komunikacja miejska i inne socjalne DARMOWE i populistyczne bzdety.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy mężczyźni mający sraczkę też będą mogli ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobiście to wolę już za parking zapłacić ale jakby mnie ktoś, kto nie ma widocznej ciąży czy ułomności przepuścił w kolejce w kasie, w ktorej wyraźnie jest narysowane lub napisane ze jest "z pierwszeństwem" jak widzi ze stoje z brzucholem w 8 m-cu to by było miło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież ciąża to nie choroba to niby dlaczego miały by za darmo parkować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe śmieszne, ja nawet jakbym chciała to mi to nie potrzebne, bo..... nie mam auta - taką mam wypłatę, że sobie mogę pozwolić co najwyżej na samochód...dla dzieci - resorak!! ;) Pozdrawiam tych, co potrafią żyć na poziomie w Lbn/ Ja nie umiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, to nie są święte krowy, jak stać na płodzenie bachorów to będzie też stać je na zapłacenie za parking.Nie dla pasożytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na to gender?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinny być ulgi dla kobiet w ciąży! Tylko dzięki tym Paniom Polska się rozwija. Urodzenie dziecka jest w obecnych czasach dużym wyzwaniem i wiąże się różnymi uciążliwościami, duże wydatki zwolnienia z pracy.A nawet jawne szykany. Każdy powinien te Panie szanować i to z własnej grzeczności. Te osoby co tu tak marudzą to pewnie stare Panny które nikt nie chciał i im po prostu chłopa brakuje bo innego wytłumaczenia nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z małym dzieckiem to nie łaska pomyśleć o rorzicach,że jak do lekarza jedzie to nie może nigdzie zaparkować bo wszędzie tylko płać płać i płacz.?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba jeszcze zrobić ulgi  dla cyganów i innych mniejszości, dla księży, policjantów, mężczyzn w brudnych butach i brzydkich kobiet, tak, żebyśmy żyli w państwie równości i sprawiedliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdurne pomysły! Nie widzę powodu dla którego ktoś miałby nie płacić za parking.Korzystasz -płać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z małym dzieckiem to nie łaska pomyśleć o rorzicach,że jak do lekarza jedzie to nie może nigdzie zaparkować bo wszędzie tylko płać płać i płacz.?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zamów wizytę domową i nie włócz się nigdzie. stać cie na dziecko i samochód a na parking już nie? Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z małym dzieckiem to nie łaska pomyśleć o rorzicach,że jak do lekarza jedzie to nie może nigdzie zaparkować bo wszędzie tylko płać płać i płacz.?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a co może ja mam płacić za to że ty bądź tobie podobni myśleli kroczem a nie mózgiem?chcialo się rozmnażać to płać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinny być ulgi dla kobiet w ciąży! Tylko dzięki tym Paniom Polska się rozwija. Urodzenie dziecka jest w obecnych czasach dużym wyzwaniem i wiąże się różnymi uciążliwościami, duże wydatki zwolnienia z pracy.A nawet jawne szykany. Każdy powinien te Panie szanować i to z własnej grzeczności. Te osoby co tu tak marudzą to pewnie stare Panny które nikt nie chciał i im po prostu chłopa brakuje bo innego wytłumaczenia nie ma
Urodzić to każda "suka" potrafi i jaki rozwój masz na myśli?Jak patrze na poziom obecnych bachorów to się załamuje, czytać to nie potrafi, ani pisać nie mówiąc o zachowaniu,czarno widzę przyszłość.Na szacunek trzeba zasłużyć, dawanie dupy to nie powód do szanowania kogoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba myslec o przyszłości w miescie z którego coraz wiecej ludzi wyjeżdza. Dlatego każdy pomysł choc trochę mogący pomóc ciężarnym i najmłodszym jest bardzo, bardzo potrzebny. To bardzo dobra inicjatywa ludzi myslacych o przyszlosci miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co może ja mam płacić za to że ty bądź tobie podobni myśleli kroczem a nie mózgiem?chcialo się rozmnażać to płać
Troszeczkę to niegrzeczne delikatnie mówiąc co napisałeś.Nie chcę faworyzować nikogo,ale obrażać również nie można.Gdybyś użył mózgu nie napisałbyś tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@San, powiedz to swojej matce, że gdyby nie myślała kroczem, to nie musiałbyś teraz płacić za takie same bezmózgi jak ona.   Żal mi was ludzie, mali, zakompleksieni. Brak jakiegokolwiek zrozumienia dla drugiego człowieka. Stajecie przy kasach dla kobiet w ciąży, a gdy jakaś podejdzie, to wszyscy udają, że jej nie widzą, bo przecież kolejka obowiązuje wszystkich. Każdy krzyczy, że ciąża to nie choroba, to niech sobie jeden z drugim przywiesi 10kg plecak z przodu i pochodzi z nim kilka tygodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetny pomysł. gratuluje pomysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie.... ja jestem "suką" , ktora "dała dupy " i będę miała dziecko i wiesz co @ San? na początku byłam przerażona, ale teraz z tego się cieszę . Nalezy współczuć twojej matce że wychowała takiego  wstrętnego gnoma który nie potrafi używać szarych komórek :) unikam jednak pelnej aktywności własnie dlatego że widzę te nienawistne i pogardliwe dla kobiet w ciąży spojrzenia. Mimo ze na niezbędne zakupy wybieram się w porach mniejszego ruchu to tak jak ktoś pisał- wszyscy łącznie z kasjerką udają że nie widzą:/:/ ja sie jeszcze nigdy nie odważyłam z przywilejów korzystać ani w sklepie , ani na poczcie,a darmowe miejsca parkingowe?? hmmm... i tak nawet jeśli to by było to w centrum nie ma nawet tych płatnych miejsc:) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, to nie są święte krowy, jak stać na płodzenie bachorów to będzie też stać je na zapłacenie za parking.Nie dla pasożytów.
pozdrowienia dla Twojej matki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...