Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobiety w ciąży zapłacą za parkowanie

Utworzony przez :), 15 marca 2014 r. o 16:51 Powrót do artykułu
hehe, no nie ucierpimy :) ciesze się ze już końcówka mojej ciąży ponieważ jedynym przejawem uprzejmości  jakie mnie spotkało przez ponad 8 mcy  to było przepuszczenie mnie w drzwiach poczty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kasach pierwszeństwa w marketach stoją chyba sami ułomni, niestety ale umysłowo. Większość tych ułomnych nie jest w stanie zauważyć kobiety w 9 miesiącu ciąży, więc chyba stoją tam prawidłowo. Zawsze omijałem te kasy, ale teraz będąc z żoną na zakupach chciałbym z nich skorzystać w końcu po to są, szkoda, że większość ludzi w tym kraju jest niepełnosprawna umysłowo. Za każdym razem jak stajemy w takiej kasie to półgłosem mówię do żony, że do tej kasy przed nami stoją chyba sami ułomni umysłowo i czekam na reakcję ludzi - większość udaje, że nie słyszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...