Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no Pani Agnieszka nie jest alkoholiczka ;) tylko troche pije :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się tylko zastanawiam, czy oszukane kobiety zgodziły się na to, aby pojawiło się ich imię pod zdjęciem - szczególnie tym głównym... zasłaniając twarze a podpisując zdjęcie nie chronicie ich prywatności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się tylko zastanawiam, czy oszukane kobiety zgodziły się na to, aby pojawiło się ich imię pod zdjęciem - szczególnie tym głównym... zasłaniając twarze a podpisując zdjęcie nie chronicie ich prywatności...
  Spokojnie, zgodziła się Agnieszka... powiedz co ma do stracenia? gdy już tak duzo straciła przez tego gnoja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podły i żałosny gnojek. Wobec swoich ofiar bezlitosny, a dla siebie wymaga zrozumienia. Wysłać kreaturę na cięzkie roboty, to mu sie odechce "amorów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa, to jest wlasnie nasz wymiar sprawiedliwości. Policjanci umorzyli postepowanie a prokuratura nie dopatrzyła się przestępstwa. Przecież to jakaś kpina. Po co uczciwi ludzie płacą podatki na takich pseudo urzędników ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne a ta Agnieszka to świetość pewnie , jestem jej sąsiadem i wiem ,że do świętych nie należy , złodziejką może nie jest ale pijaczką , która się dziecimi nie potrafi zając to raczej by się zgadzało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a widzial ktos kiedys uczciwie pracujacego rumuna? od razu widac ze kryminalista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a widzial ktos kiedys uczciwie pracujacego rumuna? od razu widac ze kryminalista
A po co ma pracować,gdybyś miał faję po kolana,to też nie musiał byś nic robić,nigdzie pracować !!!  no ale z taką ptaszyną ??  to żal !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach, te baby to  jednak góóópie i naiwne są. Co wy wszystkie widziałyście w tym przychlaście? Przecie to z daleka widać z gęby że to nie jest normalny chłop tylko jakaś narcystyczna cipaa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobity! nigdy was nie zrozumiem. Jak powiedział Czarek P. w PSACH; "wy nie jesteście złe, wy jesteście po prostu bezdennie gupie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak sie składa ze znam go osobiscie nio i jak sie robic niechce to tak niestety jest 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie składa ze znam go osobiscie i zawsze mu sie robic niechcialo a gadane to ma :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...