Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOD żąda dymisji wojewody. Pikieta przed Urzędem Wojewódzkim w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2017 r. o 13:41 Powrót do artykułu
Najlepszy wojewoda od lat. Znowu kwiiiiik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto im za to wystawanie po ulicach płaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to Soros za to płaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszę Wam jak odwołać wojewodę: jak będą wybory do parlamentu to trzeba pójść i zagłosować na niePiS i nieKukiz. Oczywiście protesty są potrzebne, ale jeżeli nie chodzi się na wybory "bo to nic nie zmieni..." to się naród budzi z ręką w nocniku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy, kod-ebilasy to panu wojewodzie możecie na***yć. tylko który to potraf,i jak to same stare prącie w nowym froncie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuniści Obalający Demokrację (KOD)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądam delegalizacji KOD i PSL. Natychmiast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Biedni" ludzie, ale to jest właśnie demokracja, że sobie mogą tam stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za dwa lata obecny wojewoda będzie tak właśnie stał przed urzędem heheheheheeh i też będzie protestował i kolegom z partii konserwy do więzienia przywoził heheheheeh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zamieścił to zdjęcie w zimowych okryciach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD-Komitet Okradania Demokracji!!!Kiedyś dałem Wam na zbiórce 20zł i jak zobaczyłem jak Kijowski i inni defrauduje pieniądze z takich zbiórek to poczułem się totalnie okradziony.Wstyd!!!Ufałem,że może coś ten KOD chce zrobić dobrego ale jedynie czego chcą liderzy to okraść tych na dole i jak najszybciej nachapać się milionów!WARA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gonić pisiora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS=PRL=PZPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KC PZPR pierwszy sekretarz partii rządzi krajem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z pisowską komuną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
KOD-Komitet Okradania Demokracji!!!Kiedyś dałem Wam na zbiórce 20zł i jak zobaczyłem jak Kijowski i inni defrauduje pieniądze z takich zbiórek to poczułem się totalnie okradziony.Wstyd!!!Ufałem,że może coś ten KOD chce zrobić dobrego ale jedynie czego chcą liderzy to okraść tych na dole i jak najszybciej nachapać się milionów!WARA
 odnoszę dziwne wrażenie, że to jednak była puszka z datkami dla ... Rydzyka a nie na KOD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprze kodowców, pójdą siedzieć a na koniec zabierzemy im emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze - oni to mogą mieć żądania jak Żydzi za okupacji, po drugie - jeżeli oni żądają dymisji wojewody to przemawia to za tym aby był on jak najdłużej. Życzę zdrowia Wojewodo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...