Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
SzKODnikom dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geriatria ma parcie żeby przyciągnąć młodych ludzi do KODu. Na szczęście młodzi ludzie maja internet i wiedzą co się w świecie dzieje, nie tak łatwo nimi manipulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy trzech SBeków z mojego osiedla, którzy byli na poprzednich kodach także będzie w niedzielę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD to nasze zwycięstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyje niby zwycięstwo? To gorsze oszołomstwo niż Sekta Smoleńska....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Placu Teatralnym nawet 20 osób w mediach w oku kamery będzie wyglądało na 100. Na Litewskim okazałoby się, że to garstka... A niech idą i manifestują. Przebywanie na świeżym powietrzu nie zaszkodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Bardzo Dobre Miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzież zawsze z partią ! W młodzieży siła ! Młodzi na barykady ! .............................................. Co widać na załączonym zdjęciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja już byłam raz na KOD-zie i ukradli mi portmonetkę , a moja koleżanka Jadzia w ciążę tam zaszła i nie wiadomo z kim .Już nie pujdę ,o nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierzcie z sobą czerwone sztandary i odśpiewajcie międzynarodówkę będzie elegancko i nastrojowo ,ale młodzierz na foto jak to się nazywa Komitet Obłąkanych Demonstrantów cy jakoś tak.Jak te laski z foto zatańczą kankana to też przyjdę bo to będzie widowisko prawie jak katastrofa budowlana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze jestem z pisu ide z kolegami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
członkowie i sympatycy pisu maja uczestniczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bliżej będzie z magazynu transparenty i akcesoria nosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry wybór miejsca. Większość KOD-owców pamięta to miejsce kiedy klaskali i wiwatowali 1 maja na pochodzie, a I Sekteratrz KW PZPR machał do nich z prawdziwa miłością z budynku obecnie wykorzystywanego przez Uniw. Medyczny. Historia zatoczyła koło, towarzysze wrócili do źródeł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy pan Szymon namaluje nowego siusiaka? Musimy przecież mieć jakiś transparent, on wskazuje nasz cel i jest naszym natchnieniem. Emerytka z KOD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na podstawie zdjęcia wnoszę,iż Jadzia w ciąży mogła być ostatnio jakieś pięćdziesiąt lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst dla uczestników pochodu KOD:       Wyklęty, powstań ludu ziemi,Powstańcie, których dręczy głód,Myśl nowa blaski promiennymiPowiedzie nas na bój, na trud.Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata,Przed ciosem niechaj tyran drży!Ruszymy z posad bryłę świata,Dziś niczym, jutro wszystkim my!refrenBój to będzie ostatni,Krwawy skończy się trud,Gdy związek nasz bratniOgarnie ludzki ród.Nie nam wyglądać zmiłowaniaZ wyroków bożych, z pańskich spraw.Z własnego prawa bierz nadaniaI z własnej woli sam się zbaw!Niech w kuźni naszej ogień bucha,Zanim ostygnie - przekuj w stal,By łańcuch spadł z wolnego ducha,A dom niewoli zniszcz i spal!Bój to będzie ostatni...Rządzący światem samowładnieKrólowie kopalń, fabryk, hutTym mocni są, że każdy kradnieBogactwa, które stwarza lud.W tej bandy kasie ogniotrwałejStopiony w złoto krwawy pot.Na własność do nas przejdzie cały,Jak należności słusznej zwrot.Bój to będzie ostatni...Dziś lud roboczy wsi i miastaW jedności swojej stwarza moc,Co się po ziemi wszerz rozrasta,Jak świt łamiący wieków noc...Precz darmozjadów rodzie sępi!Czyż nie dość żerów z naszych ciał?Gdy lud wam krwawe szpony stępi,Dzień szczęścia będzie wiecznie trwał.Bój to będzie ostatni... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beton na betonowym placu teatralnym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja już byłam raz na KOD-zie i ukradli mi portmonetkę , a moja koleżanka Jadzia w ciążę tam zaszła i nie wiadomo z kim .Już nie pujdę ,o nie.
Jak ta Jadzia zaszła to niech się wróci,a potmonetki było nie wkladać do podwiązki bo nie wiadomo w jakim celu ktoś sięga w okolice UDA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Robercie teraz się spiewa'' Ojczyznę Wolną Racz Nam Zwrócić Panie.....''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...