Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kokosy rosną… na dworcu. Prezes LFOZ zarobił 137 tys. zł

Utworzony przez Kobiet@, 14 listopada 2012 r. o 21:19 Powrót do artykułu
To może dowiemy się jeszcze, kto taką "fenomenalną" umowę zawarł z Fundacją ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUSKU jak żyć ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykastrować Prezesa i tego kto z nim podpisał umowę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adela napisał:
TUSKU jak żyć ?????
zapisz sie do po lub psl tusk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
zapisz sie do po lub psl tusk
Podobno - krótko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się robi "wałki" na publicznym mieniu. Ciekawe kto za tym wszystkim stoi. Prokurator?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem komuchem ale chyba Lenin nie pytałby nikogo co zrobić z tym parchem... a takich właśnie parchów w Polsce... palców u rąk i nóg całego Lublina by zbrakło. Komuna wróci prędzej czy później bo sami się o to proszą, może to i dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle kasy zarabia, a ubiera się chyba na tym samym targu, z którego żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to, że wszystko jest lega. A myślicie, że ta sprawa wypłynęła dopiero teraz przez przypadek? To jest układ jeszcze po Pruszkowskim. Żuk teraz czyści ten burdel, aby ... zastąpić go własną pajęczyną. Ja już nie mam złudzeń. Trzeba zlikwidować koryto, a nie przestawiać przy nim prosiaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Żuk chciał usadzać swoich ludzi to oddałby to innej fundacji a nie komunalnej spólce MKK. Swoją drogą za to, że miejskie mienie dostało się w łapy lewej fundacji Pruszkowski powinien odpowiedzieć. Nie wiem jak taki człowiek, któy nic nie zrobił dla miasta był 8 lat prezydentem. Swoją droga już wiadomo czemu ten Gumowniczek tak walczy o ten dworzec. Jakbym zarabiał 10 kafli miesięcznie to też bym walczył o tyłek przyspawany do stołka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że artykuł pewnie jest prawdziwy, ale ukazuje się właśnie teraz na czyjeś zamówienie. Do tej pory miastu nie przeszkadzało, kto ile tam zarabia. Dopiero teraz chcą się ich pozbyć i w ten sposób szykują grunt. Jakie to komunistyczne, wtedy też tak było - jak się komuniści chcieli kogoś pozbyć to najpierw szła propaganda w celu uzasadnienia późniejszych działań. Oczywiście to nie zmienia faktu, że dziwne jest że LFOZ zajmowała się "zabytkowym" dworcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kierowcą autobusu na tym dworcu jak ja bym tak przyszedł ubrany to by mnie Prezes do autobusu nie wpuścił.A zarabiam 1300tys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aveshatan napisał:
Jestem kierowcą autobusu na tym dworcu jak ja bym tak przyszedł ubrany to by mnie Prezes do autobusu nie wpuścił.A zarabiam 1300tys
Przenieś się do ITD, 7580 brutto i do tego spora BUŁA codziennie ,przyszły fajne auta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Panie Prezesie. Jakie to sprawiedliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I posady także. Pan PREZIO jest również w innych spółkach, w radach nadzorczych i stowarzyszeniach. Pieniądze przepływają w formie darowizny pomiędzy fundacjmi. Można też poprosić WAZNYCH KOLEGÓW o kasę z UE na przykład na szkolenia z ekologii i .... Redaktorze sprawdź proszę fundacja-niepodleglosci.pl Fundacja Aktywizacji Młodzieży "Szansa" Lublin Firma: "World Discount Telecommunication Polska" Sp. z o.o. Lublin Lubelska Fundacja Ekologiczna "Pro-Ekosystem" Lublin, Properta Sp. z o.o. Lublin, Biel i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Katowice, Navigator International Sp. z o.o. Warszawa - komunikacja Warszawa, KRS 0000343263 Centrum Edukacji i Rekreacji Nobilis J.Sokół i E. Sokół" Comernet Sp. z o.o. Lublin, Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe "Transgór" Limbex" Sp. z o.o. Lublin, Radpol S.A. Człuchów, Mikrob Sp. z o.o. Lublin, Uczniowsko-Parafialny Klub Sportowy "Arka" Stowarzyszenie Prawicowy Ruch Samorządowy Ryki,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawszy wątek w tym całym zajściu to fakt, kim jest żona tego Pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...