Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
– Dzięki temu otworzymy wschodnią magistralę kolejową z Olsztyna przez Białystok i Lublin aż do Rzeszowa " Pamiętam jak jeżdziły pociągi na trasie z Lublina- Białystok, do Gdyni przez Parczew ,Łuków , dziś na tej trasie torach , rosną dorodne drzewa a budynki czyt. przystanki PkP popadły w totalną ruinę.OTWORZYMY?????To już chyba nie w tym wieku????  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prace juz sa prowadzone na 30-stce od Parczewa do Łukowa. Może dzienikarze DW podpytają rzecznika PLK o postęp prac i rzecznika PKP czy jest w planach puszczenie szynobusu za Parczew?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem, że elektryfikacja zakończyła się wraz z późnym Gomułką, no... w porywach z wczesnym Gierkiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Dzięki temu otworzymy wschodnią magistralę kolejową z Olsztyna przez Białystok i Lublin aż do Rzeszowa " Pamiętam jak jeżdziły pociągi na trasie z Lublina- Białystok, do Gdyni przez Parczew ,Łuków , dziś na tej trasie torach , rosną dorodne drzewa a budynki czyt. przystanki PkP popadły w totalną ruinę.OTWORZYMY?????To już chyba nie w tym wieku????
TO CHYBA NIC NIE WIESZ O TYM ŻE DO PARCZEWA KURSUJĄ SZYNOBUSY.CAŁA LINIA BĘDZIE UDROŻNIONA ZELEKTRYFIKOWANA I ZOSTANIE DOBUDOWANY DRUGI TOR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO CHYBA NIC NIE WIESZ O TYM ŻE DO PARCZEWA KURSUJĄ SZYNOBUSY.CAŁA LINIA BĘDZIE UDROŻNIONA ZELEKTRYFIKOWANA I ZOSTANIE DOBUDOWANY DRUGI TOR.
Wiem, wiem, bardzo wiele  wiem.A dalej to czemu nic nie napisałeś??????Wyliczyć ma ci po koleli stacje od Parczewa do Łukowa?????? Być może nawet nie wiesz jak się nazywają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...