Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja równiez mam niemiłe doświadczenia z MUP. Po skończeniu studiów byłam 3 razy aby się zarejestrować. Tam siedzą osoby które nie znają się na rzeczy, są nieuprzejme. Ja chcąc się zarejestrować zostałam odesłana do kierowniczki. Głupata czyż nie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WE WŁODAWIE JEST JESZCZE GORZEJ !!! TAM POWINNA ZAJRZEĆ INSPEKCJA PRACY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko lubelski urząd jest nie profesjonalny ... 80 % urzędów w Polsce takie jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKBY W URZĘDACH PRACOWAŁO O POŁOWĘ LUDZI MNIEJ, TO PRACOWALIBY ONI NAPRAWDĘ!!! A TERAZ W WIĘKSZOSCI TYLKO STWARZAJĄ POZORY BARDZO ZAPRACOWANYCH. SAMA BYŁAM TAM ZAREJESTROWANA ROK TEMU. NA PARTERZE, DO JEDNEGO POKOJU BYŁA DŁUGA KOLEJKA (NAZWISKA ZACZYNAJĄCE SIĘ OD A), DO POZOSTAŁYCH KOLEJEK NIE BYŁO, ALE NIE MOŻNA BYŁO TAM WEJŚĆ, BO NIE TA LITERA (TAKIE WYJAŚNIENIE), A TAK NAPRAWDĘ NIE CHCIAŁO SIĘ PANIUSIOM PRACOWAĆ. WOLAŁY ŻREĆ BUŁKI, PIĆ HERBATKĘ I PLOTKOWAĆ!!! KIEDY KTOŚ ZROBI Z TYM PORZĄDEK???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/458703,rejestracja_w_15_minut_w_urzedzie_pracy.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne, ze akurta teraz pojawił sięproblem przed samymi wyborami. wcześniej nikt tego nie zauważył. coś mi tu pachnie propagandą przedwyborczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wreszcie ktoś zająłby się żenującym poziomem obsługi interesantów w mup ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sa komputery,sa strony interenetowe,sa stanowiska komputereowe,ale nie mozna sie samemu zarejestrowac ,bo musi w urzedzie byc rejestrator,ktory weryfikuje,czy sie nadajesz do rejestracji , w ten sposob utrzymuje sie zanizone statystyki bezrobocia.nie mozna polegac na oswiadczeniu mieszkanca,czlowieka,Polaka ,tylko trzeba do tego celu zatrudnic weryfikatora w postaci rejestratora bezrobotnego.czy nie prosciej i taniej opierac na skaldaniu oswiadczenia i w ten sposob prowadzic rejestracje.pewnie nie,bo juz dawno na ten pomysl mondrzy rzadziciele by wpadli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To spotkał się z najbardziej kompetentną osoba w ratuszu Aż dziw że bez rezultatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kandydat na Szefa Miasta chce robic muzea,może z MUP by to zrobił.Mam nadzieje że go nie wybiorą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko w Lublinie tak jest, podobnie dzieje się w Puławach, aż na myśl załatwienia czegokolwiek w urzędzie to szlak człowieka zalewa, przynajmniej 2godziny trzeba spędzić w kolejkach, gdzie na 6 stanowisk u pośredniaka, czynne są max 2-3, już nie wspominając o tym jak się kiedyś mi przytrafiło stać w kolejce za drzwiami na dworze, dobrze że było wtedy lato bo ludzie by byli na maxa wkurzeni...Porażka co się tam wyprawia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ,ze wcześniej nikt nie zauważył kolejek w urzędach pracy,tylko zrobił się problem przed wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekacie na Lubelski UP, zapraszam do Lubartowa tam jest dopiero skansen a ile papierów do wszystkiego! Dla porównania w Lublinie wniosek o dofinansowanie składa się z 4 stron a w Lubartowie 7 + kilka załączników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek co się w tej sprawie zwrócił do v-ce Prezydent to chyba jej syn z nie prawego łoża, bo chyba nie zauważył że ta pani zrobiło dla Lublina dużo mniej ( gruba , brzydka i jak najwięcej wyciągnąć z naszego miasta, mniej niż ostatnio sławiona p. Kępa. Czy pani vice pseudo prezydent Lublina została już rozliczona za prywatne jazdy na lotnisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...