Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejne dotacje na wymianę pieców jeszcze w tym roku?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 października 2017 r. o 08:20 Powrót do artykułu
To i tak kropla w morzu potrzeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczy takie ekologiczne piece zwolnić z VAT (który i tak miał być obniżony) i nie trzeba by produkować makulatury i trzymać sztabu urzędników do rozdzielania tego co nam zabrali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dopłaty do opału ekologicznego beda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, że są dofinansowania? Nawet jakby za darmo rozdawali to ciemny naród jaki mieszka m.in. w osiedlu Świt dalej będzie palił g...em nazywanym węglem od domokrążców, dodając do tego od czasu do czasu suchą frakcję śmieciową (butelki PET, makulaturę itp.). Nie ma czym oddychać, tak smrodzą! A władze, jak radni osiedlowi i miejscy, czy też straż miejska mają i tak to w d...e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRETENSJE do PSL - WALDEMARA PAWLAKA kierować (jest w radzie lotniska Lublin). Wynegocjował tak chu**we ceny gazu, że aż unia się za głowę łapała. TO JEST ICH WINA ze palimy węglem - tak mielibyśmy czyste paliwo łatwą eksploatację sys grzewczych i zdecydowanie mniej problemów ze zdrowiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochody stojące w gigantycznym korku na Sowińskiego i Poniatowskiego bardzo zatruwają Lublin. Konieczna jest budowa 20 metrowego wiaduktu na Raclawickich (na 4 pasy ruchu). Koszt całej przebudowy to około 20 milionów złotych. Cytując Misia: "Czy Ratusz mnie słyszy? !"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam na państwo nie liczę i piec wymieniłem na własny koszt. dom ogrzewam pelletem z którego ogólnie jestem zadowolony tym bardziej, że cena w sklepie ***epellety.pl jest więcej niż dobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...