Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejne ofiary świńskiej grypy w Lublinie

Utworzony przez ogr, 2 stycznia 2010 r. o 18:09 Powrót do artykułu
Bardzo niefortunny tytuł. Przecież te osoby żyją i mam nadzieję że wyzdrowieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego po raz kolejny dołączacie zdjecie sprzed kilku lat z Oddzialu Chirurgii szpitala na Krasnickiej ? Nie ma ono zwiazku z informacją o grypie. WSTYD !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmieńcie ten tytuł!!!! co sobie pomyśli rodzina tych dzieciaków jak przeczyta ten tytuł??!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obchodzi mnie to tyle, co to ile osób i gdzie zachorowało na grypę sezonową, która, jak podają dane statystyczne, jest znacznie cięższa i niesie za sobą więcej powikłań, więc czemu o zwykłej grypie nie piszecie?? Przestańcie siać zamęt podkręcając temat rzekomego zagrożenia A/H1N1. /Do cenzora: A spróbuj usunąć ten post, tak jak ostatni tej treści (publikowany dzisiaj o godz 18:02).. to pójdzie to dalej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie mrą jak muchy a Tusk zabrania Kopaczowej kupienia szczepionki. Nawet krzywda dzieci go nie przekonuje. Niechby popatrzył w oczy takiemu rzecznikowi Kochanowskiemu, który złożony śmiertelną chorobą resztkami sił podaje komunikaty do mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nawet gdyby ta szczepionka była to niezaszczepił bym dziecka. pierwszy raz popieram rząd w tej kwestii że nie kupiono ty szczepionek na tych zasadach jak można kupić coś w milionach sztuk jak niewiadomo ile będzie potrzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żarówa napisał:
Ludzie mrą jak muchy a Tusk zabrania Kopaczowej kupienia szczepionki. Nawet krzywda dzieci go nie przekonuje. Niechby popatrzył w oczy takiemu rzecznikowi Kochanowskiemu, który złożony śmiertelną chorobą resztkami sił podaje komunikaty do mediów.
Kto Ci tych głupot naopowiadał. Gdzie tak mrą Ci ludzie??? O jakiej krzywdzie bredzisz??? Kochanowski jest chory nie na nowotwór złośliwy czy inną jak piszesz "śmiertelną" chorobę ale na grypę, za tydzień wyjdzie z tej Twojej "śmiertelnej" choroby. Resztkami sił to chyba Twój rozum funkcjonuje i jak widzę podaje kretyńskie komunikaty do mediów. Znasz jakiegoś lekarza (nie konowała), który szczepi siebie i swoje dzieci??? Owszem, oficjalnie lekarze namawiają do szczepień. Biorą za to pieniądze i suweniry w postaci np. wczasów od przedstawicieli firm farmaceutycznych. Mają w tym interes ale sami się nie szczepią, jak myslisz - dlaczego??? Kopacz polacy kiedys pomnik za to postawią, że nie dała ludzi zrobić w bambuko i że nie wyrzuciliśmy milionów eurow w błoto tak jak Niemcy, Szwedzi, Włosi i wszyscy inni, którzy teraz nie wiedzą co z niechcianymi szczepionkami zrobić kupionymi za kilkaset milionów euro bez żadnych gwarancji skuteczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolik napisał:
Znasz jakiegoś lekarza (nie konowała), który szczepi siebie i swoje dzieci??? Owszem, oficjalnie lekarze namawiają do szczepień. Biorą za to pieniądze i suweniry w postaci np. wczasów od przedstawicieli firm farmaceutycznych. Mają w tym interes ale sami się nie szczepią, jak myslisz - dlaczego???
Odbijam piłeczkę: a Ty znasz osobiście jakiegoś lekarza (nie konowała), który bierze pieniądze i suweniry w postaci wczasów... (itd.)? Czy jedynie powtarzasz obiegową opinię, bo "fszyscy to wiedzom"? Jaki masz w tym interes i jak myślisz - dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK jak ktoś nie chce niech nie bierze tej szczepionki ale ja chcę ,moja koleżanka zmarła na tą grypę też chciała się zaszczepić ponieważ miała astmę i bardzo źle przechodziła grypę niestety,pytam się a co z dziećmi chorymi na białaczkę dla nich to też jest śmiertelne zagrożenie.Takich tzw grup ryzyka jest znacznie więcej .Więc niech osoby które piszą ,że dobrze ,że tej szczepionki nie ma niech się zamknął a później się zastanowią zanim coś głupiego napiszą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=NHigU-YsKF0...player_embedded już prawie wszyscy o tym wiedzą. A Ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dq napisał:
Obchodzi mnie to tyle, co to ile osób i gdzie zachorowało na grypę sezonową, która, jak podają dane statystyczne, jest znacznie cięższa i niesie za sobą więcej powikłań, więc czemu o zwykłej grypie nie piszecie?? Przestańcie siać zamęt podkręcając temat rzekomego zagrożenia A/H1N1. /Do cenzora: A spróbuj usunąć ten post, tak jak ostatni tej treści (publikowany dzisiaj o godz 18:02).. to pójdzie to dalej..
Co się czepiasz.Mam takie wytyczne.To moja praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do lolik napisał:
Odbijam piłeczkę: a Ty znasz osobiście jakiegoś lekarza (nie konowała), który bierze pieniądze i suweniry w postaci wczasów... (itd.)? Czy jedynie powtarzasz obiegową opinię, bo "fszyscy to wiedzom"? Jaki masz w tym interes i jak myślisz - dlaczego?
Znam, nie jednego. Trzech, i dwóch , którzy odmówli "suvenirów". A skąd prymitywne "fszyscy to wiedzom"? To Twój język z rodzinnego domu czy półgłówków ulegającym panice nakręcanej przez media???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KATRIN napisał:
OK jak ktoś nie chce niech nie bierze tej szczepionki ale ja chcę ,moja koleżanka zmarła na tą grypę też chciała się zaszczepić ponieważ miała astmę i bardzo źle przechodziła grypę niestety,pytam się a co z dziećmi chorymi na białaczkę dla nich to też jest śmiertelne zagrożenie.Takich tzw grup ryzyka jest znacznie więcej .Więc niech osoby które piszą ,że dobrze ,że tej szczepionki nie ma niech się zamknął a później się zastanowią zanim coś głupiego napiszą .
Co to jest zamknął??? Zmarła na grypę??? Może najpierw dowiedz się na co zmarła, a potem pisze bzdury. W woj. lubelskim nikt nie umarł jeszcze na grypę AH1NH1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...