Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejny antysemicki atak na Tomasza Pietrasiewicza

Utworzony przez Kajzer, 16 maja 2012 r. o 12:53 Powrót do artykułu
Prowokacja. Pewnie sami zrobili plakat, żeby coś się działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największe obsesje związane z żydami mają filosemici tacy jak Pietrasiewicz. O polskim antysemityzmie najwięcej mówią ci, którzy z tego tytułu na terenie Polski czerpią profity. Kiedy są "prześladowani", dostają fundusze na swoją działalność. Dlatego kiedy prześladowań brak, sami je sobie przygotowują, m. in. takimi akcjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już się zastanawiałam, dlaczego nie ma nic o antysemityźmie. Przyzwyczaiłam się, że cyklicznie jest Holokaust i Ci okropni Polacy pełni nienawiści do jakże dobrych i życzliwych nam ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest, że w mieście Lublin "pakuje" się rube miliony w teatr NN wielbiący obcą "kultrurę" a na inne instytucje kultrulane nie ma tyle piniędzy? Może gmina wyznaniowa się dołoży. Ja na tym plakacie nie widzę oznak antysemiytyzmu ani prowokacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin- miasto stadionów i teatrów ( jeden w 40 -letniej budowie ).. A swoja droga teatr - N/N na garnuszku miasta z kilku milionowym wsparciem ma życie jak w Madrycie, Placówki samofiansuące się w utrzymaniu własnego bytu, uprawszy się wcześniej z ZUs-em, US,, ogrzewaniem , pitem, vatem,, itp, stać nawet na działnośc ogólnopolską i międzynarodową.bez miejskiego wsparcia. Zapraszamy dyrektorów jednostek na garnuszku miasta do pokierowania jednostką, gdy wszysko nie jest podane na tacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesmaczny dowcip wręcz prostacki. Tak się dzieje jak się pozwala za dużo Rydzykowi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romek napisał:
Lublin- miasto stadionów i teatrów ( jeden w 40 -letniej budowie ).. A swoja droga teatr - N/N na garnuszku miasta z kilku milionowym wsparciem ma życie jak w Madrycie, Placówki samofiansuące się w utrzymaniu własnego bytu, uprawszy się wcześniej z ZUs-em, US,, ogrzewaniem , pitem, vatem,, itp, stać nawet na działnośc ogólnopolską i międzynarodową.bez miejskiego wsparcia. Zapraszamy dyrektorów jednostek na garnuszku miasta do pokierowania jednostką, gdy wszysko nie jest podane na tacy.
Na moje oko w Polsce jest więcej filosemitów niż antysemitów - wszędzie żydowskie festiwale, żydowskie knajpy, żydowskie teatry - wszytskie bardzo dobrze funkcjonują. No i karp po żydowsko - przecież Polacy uwielbiają to danie. A lubelski cebularz? To przecież żydowski przysmak - sprzedaje się na pniu i wszyscy go pałaszują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już zydowi uwierzę ,słowo judzenie nie wzieło się z powietrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to rodzina z Symeonem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największą obsesję ma chyba sam Pietrasiewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zdziwiłbym się, gdyby ktoś od samego zainteresowanego rozklejał te plakaty bo Pietrasiewiczowie (ojciec i syn) mają tendencje do robienia z siebie ofiary prześladowań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję w sondzie zadać pytanie: "czy jesteś antysemitą / antysemitką". Byłoby to sensowniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od teraz, gdy spotkam jakiegoś polaka na swojej drodze - od razu dam mu w mordę... tak profilaktycznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki do jasnej chol...ry antysemityzm!!! Gdzie tam są treści antysemickie?! Przecież Pietrasiewicz też twierdzi, że nie jest żydem (tak zeznał u prokuratora po tym jak rzekomo ktoś wrzucił cegły przez okno do jego mieszkania). Od razu umożyć bo szkoda marnować piniędzy podatników!!! Co najwyżej jest to rozpowszechnianie wizerunku bez jego zgody - ale do tego też mam wątpliwości przecież jest osobą publiczną tj. szefem NN i CSK w budowie (łączenie tych funkji wg mnie nadaje się do prokuratora).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alibaba napisał:
Od teraz, gdy spotkam jakiegoś polaka na swojej drodze - od razu dam mu w mordę... tak profilaktycznie! [/quote] [quote name='Alibaba' timestamp='1337171335' post='630744'] Od teraz, gdy spotkam jakiegoś polaka na swojej drodze - od razu dam mu w mordę... tak profilaktycznie!
żyd żydowi zgotował taki los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na przystanku na przy ulicy Paderewskiego 4 też widniał taki plakat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj waj, wielkie halo, w izraelu na porządku dziennym są ataki na chrześcijańskich duchownych, na kościołach malowane są obraźliwe symbole/teksty ortodoksyjni żydzi potrafią obsikać na ulicy księdza/popa i nikt nie robi problemu. A w telewizji można obejrzeć takie ciekawe bajki: http://www.youtube.com/watch?v=JA6vRC1xW_c&feature=player_embedded
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...