Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejny raz walczyli o tor kartingowy

Utworzony przez Szymon, 26 kwietnia 2015 r. o 20:27 Powrót do artykułu
1. Żałosne jest to żądanie od Samorządu łożenia kasy na tor, 2. Żałosne są te przejazdy przez miasto, które utrudniają życie obywatelom, 3. Jeśli chcą toru niech sobie kupią grunty i niech go tam zbudują Ci którzy go tak bardzo potrzebują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosny to Ty jesteś, mi ten tor nie jest zbytnio potrzebny ( na starym jezdzilam tylko 2 razy) ale innym ludziom widocznie tak i nie powinieneś się udzielać. Ja popieram tych którzy walczą o tor, bo ludzie mają różne zainteresowania. Obiecywali nowy tor - dlatego tez wszyscy co o niego walczą nie dziwię się że są podirytowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzienniku Wschodni. Dawać stary filmik z zimy? Nie róbcie z ludzi idiotów, jak nie macie materiału to nie zamieszczajcie archiwów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak im ten tor jest potrzebny to niech ściepe zrobią i sobie pobudują, albo poszukaja sponsora. Lublin ma ważniejsze wydatki społeczno-socjalne niz tor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem o co wam chodzi, przecież pieniądze na tor zostały zadeklarowane przez inwestorów, a także z dotacji unijnych, brakuje jedynie miejsce i zgody miasta.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosny to Ty jesteś, mi ten tor nie jest zbytnio potrzebny ( na starym jezdzilam tylko 2 razy) ale innym ludziom widocznie tak i nie powinieneś się udzielać. Ja popieram tych którzy walczą o tor, bo ludzie mają różne zainteresowania. Obiecywali nowy tor - dlatego tez wszyscy co o niego walczą nie dziwię się że są podirytowani.
  Jeśli się ktoś czymś interesuje i coś lubią to niech sam sobie finansuje swoją pasję. Jak coś lubię to sam sobie organizuję warunki to tego. Daruj sobie teksty typu "nie udzielaj się" boś nie godna do mnie się tak zwracać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę jak to czytam to śmiać mi się chce a wy przeciwnicy jeśli chcecie iść na basen to sobie go sami stawiacie jak chcecie iść na rower to ścieżki rowerowe tez sami stawiacie nie bądźcie egoistami to ze część społeczeństwa lubi inne sporty w tym motorowe to moim zdaniem nie jest nic dziwnego lublin podobno ma być miastem inspiracji to o co tu chodzi... albo mówimy o gruszce albo o pietruszce jedni chcą basen inni boiska piłkarskie a my chcemy tor i nie piszcie niech zrobią ściepę i pobudują bo jeśli wy byście czegoś chcieli a czegoś by nie było i byście byli większą grupą osób niż jedna komentująca to też byście robili tego typu akcje :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ilu miastach w Polsce jest tor (nota bene nasz był kartingowy) no właśnie, okazuje się, że w innych życ be toru mogą ,bo są poważniejsze problemy i braki w infrastukturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki tor jest bardziej potrzebny niż ścieżki rowerowe gdzie szaleją wariaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w Lublinie o niczym innym się nie pisze tylko o torze? to już nudne się robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...