Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kombii dla lublinian na mikołajki

Utworzony przez chełmik, 26 listopada 2009 r. o 21:01 Powrót do artykułu
To oni jeszcze żyją??? W 1978 jak zmuszono mnie do udziału w "akcji Chełm" jako kandydata na studia, to na sali gimnastycznej pojawiło się paru gości z instrumentami muzycznymi różnej marki. To był właśnie zespół KOMBI. Coś tam rzęzili i z całej sali zostało 30 osób... Wtedy "GWIAZDY" się obraziły i przerwały koncert. Może są dziś sławni. Ale sorry, ja pamiętając ich brak profesjonalizmu słuchać ich już nie chcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obraził się chłopak,i co zrobić no...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ONI MOGĄ OWSZEM WYSTĄPIĆ W SPOCIE REKLAMOWYM KRÓWEK -MORDOKLEJEK NA JARMARKU W BEŁŻYCACH,ALE NIGDY JAKO ATRAKCJA DLA MELOMANÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no ludzie dajcie spokój płacić za Kombi Parę razy organizowali w Lublinie na świeżym powietrzu i za free wjazd był a tu wyskakują płacić i to jeszcze duże kasę ŻAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chełmik napisał:
To oni jeszcze żyją??? W 1978 jak zmuszono mnie do udziału w "akcji Chełm" jako kandydata na studia, to na sali gimnastycznej pojawiło się paru gości z instrumentami muzycznymi różnej marki. To był właśnie zespół KOMBI. Coś tam rzęzili i z całej sali zostało 30 osób... Wtedy "GWIAZDY" się obraziły i przerwały koncert. Może są dziś sławni. Ale sorry, ja pamiętając ich brak profesjonalizmu słuchać ich już nie chcę.
To nie ci - tamci to byl zespol Kombi przez jedno "i", a ten, ktorego dotyczy artykul jest przez podwojne "i". Tak wiec na pewno to nie ten sam zepol - przeciez redaktorzy i korektorzy nie mylili by sie az tak - to po prostu inny zespol :-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...