Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komendant lubelskiej policji będzie nowym szefem CBŚ

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 29 marca 2013 r. o 13:29 Powrót do artykułu
ten nierób to się nadaje ale do pracy przy wywożeniu gnoju z obory! nierób!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
ten nierób to się nadaje ale do pracy przy wywożeniu gnoju z obory! nierób!
Będzie obsługiwał całe koryto na Wiejskiej ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieknie były sbek ?premier żyd prezyden niemiec ministrowie też żydzi ku*** ja pier***ę ale hanba spirdalam z tego je***ego kraju do ugandy albo korei północnej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubek napisał:
Pieknie były sbek ?premier żyd prezyden niemiec ministrowie też żydzi ku*** ja pier***ę ale hanba spirdalam z tego je***ego kraju do ugandy albo korei północnej!
to krzyż na drogę pisowski ćwoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to krzyż na drogę pisowski ćwoku
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ok tera ja bede komendatem gluwnym w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby być komediantem guwnym nie można stronić od kieliszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jusz do mnje dźownil tusk mam dostac 200000zł za miesionc i kurwuw do woli a i jarka tesz mam do urzytku z kotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.fundacjarosa.pl/konkurs,placowka?iid=11 Prosimy o poparcie - dziękujemy za każdy oddany głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...