Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak trzymać Panie Szczeklik... Ci, co Pana skrzywdzili, niech odpowiedzą i zapłacą za to, co uczynili. Zresztą, skrzywdzono nie tylko Pana , ale również najbliższych. Tak się składa, że znam Pana osobiście (był Pan kiedyś moim sąsiadem ) i wiem, że jest Pan uczciwym człowiekiem. Należy dobrać się do skóry tym, którzy krzywdzą niewinnych ludzi i pozbawić ich zajmowanych stanowisk, aby więcej nikogo nie skrzywdzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Szczeklik, bardzo Panu współczuję(wycyckali Pana), życzę powodzenia, ale chcę dodać że w podobnej Panu sytuacji było wielu Policjantów, których nie stać było na obrońców i prowadzenia własnego śledztwa, zostali zwolnieni i nie pracują, pomimo tego że byli niewinni, wszyscy mieli ich w dużym D...., każdy musiał liczyć na siebie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wszystkie plany legły w gruzach w grudniu 2001 r. Z gabinetu komendanta trafił do celi. Prokuratura oskarżyła go, że pod koniec lat 90. - jeszcze jako szef wydziału PG w Lublinie - brał łapówki od Pawła P.," nazwisko prokuratora prosze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo Szczeklik to uczciwi ludzie a wiem to ,bo od kilku lat mieszkają w sąsiedniej wsi. Zostali skrzywdzeni ,ale dlaczego ma za to płacić podatnik? Może prokurator zapłaci z własnej kieszeni? Może miejsce dla prokuratora to więzienna cela???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Państwo Szczeklik to uczciwi ludzie a wiem to ,bo od kilku lat mieszkają w sąsiedniej wsi. Zostali skrzywdzeni ,ale dlaczego ma za to płacić podatnik? Może prokurator zapłaci z własnej kieszeni? Może miejsce dla prokuratora to więzienna cela???
Dobrać się do tych tendencyjnych prokuratorów! Pozbawić stanowisk i apanaży! Nie ma dla takich prokuratorów żadnego immunitetu - do celi ich z kryminalistami! PS: współczuję całej rodzinie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nik napisał:
"Wszystkie plany legły w gruzach w grudniu 2001 r. Z gabinetu komendanta trafił do celi. Prokuratura oskarżyła go, że pod koniec lat 90. - jeszcze jako szef wydziału PG w Lublinie - brał łapówki od Pawła P.," nazwisko prokuratora prosze!
Maciej Florkiewicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Mam nadzieję że sąd przyzna mu odszkodowanie? Ale co z tymi co pomawiali .......?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy dałoby sie potrzasnąć jajcami prokuratorów działających przeciwko Panu Komendantowi ? Byłoby i miło i sprawiedliwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO MY PODATNICY MAMY PLACIC ZA CZYJES BLEDY .W NORMALNYCH PANSTWACH ZA BLEDY PONOSZA ODPOWIEDZIALNOSC KTORE POPELNILY BLEDY. KIEDY SIE SKONCZY KORUPCJA I KOLESIOSTWO. GRATULUJE WYTRWALOSCI PANU I TRZYMAM KCIUKI ABY SPRAWA WYSZLA NA JAW KTO PANA W TO WPLATAL. PODEJRZEWAM WSPOLPRACOWNIKOW DLA KOGOS BYL PAN NIEWYGODNY PEWNIE I SIE ODPLACIL BO MIAL TROSZKE ZNAJOMOSCI. POWODZENIA NIECH NIE BEDZIE PAN ULEGLY. SADY I PROKURATOROWIE BIORA WIELKIE PENSJE WCZESNIEJSZE EMERYTURY ZA MINIMALNA MIZERNA SWOJA PRACE!!!!!!!!! I GDZIE TU SPRAWIEDLIWOSC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam,że to odszkodowanie powinno być wypłacone ze środków przeznaczonych na wynagrodzenie prokuratora i składu sędziowskiego,który to doprowadził do niesłusznego skazania.Jeżeli ja coś sknocę to kodeks pozwala pracodawcy na obciążenie mnie poniesionymi stratami.Może dość tych, myślę nieprzypadkowych pomyłek na koszt podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urodziłem się w czasach socjalistycznej demokracji w której to tylko wybrani mieli rację.Czerwone sitwy mogły według swojego uznania i w świetle prawa,rozłożyć nad tobą parasol albo ci nim przyłożyć.Nie wiem czy Pani Szczepkowska zdaje sobie sprawę z pomylki jakiej się dopuściła,kiedy publicznie ogłaszała,że w Polsce komunizm przestał istnieć.Pani Szczepkowska,nie hasła zmieniają ustrój ale czyny-a te mnie nie przekonują chociażby ten oto tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest też i taka, że sami policjanci nie są bez winy. pomawiają ludzi o czyny których ci nie popełnili, np. oskarżają kogoś kto jest lekko nietrzeżwy o pobicie policjanta w trakcie kontroli, kiedy sami pobili człowieka. człowiek ma ślady pobicia, policjant żadnych, a jednak prokurator uznaje oskarżenie policjanta o pobicie go na służbie za wiarygodne i każe bogu ducha winnego człowieka. np. ostatnio Maleńczuk czy piłkarze, zresztą znam też inne przykłady. takie oskarżanie niewinnych ludzi, oddziałuje na prokuratorów, którzy już sami, chyba, nie wiedzą kto jest winny a kto nie. komu wierzyć na słowo, a komu nie. sami policjanci swoim postępowaniem na służbie doprowadzają do dwuznacznych sytuacji. gdyby słowo policjanta odpowiadało bezwzględnie prawdzie, nie dochodziłoby do sytuacji w jakiej znalazł się pan Szczeklik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy prokurator lub prokuratorzy prowadzący to śledztwo ponieśłi odpowiedzialność za niedopłenienie obowiązków obiektywnego prowadzenia sprawy? Dlaczego za skutki wywołane przez prokuraturę wszyscy mamy terza ponosić odpowiedzialność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Czy prokurator lub prokuratorzy prowadzący to śledztwo ponieśłi odpowiedzialność za niedopłenienie obowiązków obiektywnego prowadzenia sprawy? Dlaczego za skutki wywołane przez prokuraturę wszyscy mamy terza ponosić odpowiedzialność?
Bo POLSKIE prawo na to pozwala....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nosił wilk razy kilka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oh jakie słodkie to zdjecie Pana Szczeklika z żoną, którą wkrótce po zakończeniu sprawy i wzieciu 400tys odszkodowania ogołocił z całych pieniędzy i zostawił . Jak widać jego sprawa nic go nie nauczyła ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...