Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecież nie chcą prowadzić dochodzenia tylko "w SPRAWIE KOTÓW" dla Policji to nie są ważne sprawy, tak jak dla większości LUDZI????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zwołać sejmową komisję śledczą w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku na jednym osiedlu lobby antykocie zlikwidowało wszystkie domki dla kotów. Wprowadzono też zakaz ich dokarmiania. Koty przeniosły się winne miejsce. Pełne zwycięstwo - można:). Za to w zamian przywędrowały szczury. Istna plaga. Wiem, bo dzięki temu mam teraz pełne ręce roboty:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając takie wiadomości mam wrażenie, że pobliski obóz koncentracyjny na majdanku powinien ruszyć pełną parą. Takimi zwyrodnialcami można by było ogrzać część miasta. Piece są dla was bydlaki idealnym miejscem. Życzę wam wszystkiego najgorszego śmiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lataja do kościoła a w wolnych chwilach morduja zwierzaki, niszcza takie przytuliska, wywożą psy do lasu wczesniej zaklejajac pysk tasma by nie wezwały szczekaniem pomocy- bestie w ludzkiej skorze, mam nadzieję że na tym drugim świecie czeka na nich nagroda odpowiednia do ich czynów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z mojego osiedla zniknely koty /NIE BEZ UDZIALU MIESZKANCOW/ pojawily sie za to szczury sam odlowilem 3 sztuki pisze pod rozwage wszystkich lublinian a po cichu powiem tak ze wole miec do czynienia ze zwierzakiem anizeli z czlowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie cierpię tych kociar blokowych. Wystawiają karmniki dla kotów, i tak naprawdę robią to, że koty srają i szczają a i szczury się pojawiają do żarcia. Jak tak kotki kochają to niech sobie do domu wezmą, a nie rozstawiają pudła po całej okolicy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mojego doświadczenia moherowe babcie latające do kościoła są bardzo przyjazne w stosunku do kotów i psów, więc nie wiem o kim pisze gość z 14.10 z godz. 21:43.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem moherową babcią i biegam do kościoła, a nawet czasem śpiewam w nim, chętnie bym wzięła takiego biednego kociaka do domu, tylko nie mam swojego, mieszkam na stancji, bo ktoś mieszkanie mi podpalił. A tak na marginesie, ktoś mądry kiedyś powiedział że miarą człowieczeństwa jest to, jak traktujemy zwierzęta. Więc co powiedzieć o kimś, kto im te przytuliska niszczy. Wyrządzone zło też powraca, tylko mogłoby do nich wrócić zwielokrotnione (nie wierzę że to wichura zniszczyła im domki). A kota też zabiła wichura???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...