Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komunikacja miejska. Bilety za 1 zł w centrum Lublina

Utworzony przez Patryk, 19 stycznia 2012 r. o 13:37 Powrót do artykułu
a bilety po 2,8 pln. przeciez na czyms trzeba zarobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka płatna strefa to tragedia dla sklepikarzy. Zawsze mozna było gdzies sie zaparkowac na chwilę szczególnie miedzy 15 a 18 kiedy juz urzedasy do domu pojechali. A teraz do sklepikow na Kowalskiej czy Bernardynskiej czy do banku na Królewskiej to juz nie będzie mi się chciało jezdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i kto te bilety kupi? centrum lublina jest tak male, ze mozna sie przejsc. bedzie szybciej i zdrowiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie Radni te bilety po 1 zł wsadzą tam gdzie ja wstydzę się powiedzieć. Ratusz i Radni zrobili sobie ostatnio z nas mieszkańców taką kozę którą do marca POwoli rozkraczeją a PO marcu zaczną ją doić.... :fotoradary, gaz, woda, podatki od nieruchomości, czynsze, przejazdy komunikacją miejską, czesne w placówkach przedszkolnych - do tego likwidacja kolejnych zakładów pracy, obostrzenia i ograniczenia handlu ulicznego , mandaty. Jak się nic nie zmieni to ta koza zdechnie "to ja wójt wam mówię".Zawsze się tak kończy kiedy koza chodzi głodna i trzy razy dziennie ją doją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaktus napisał:
Niech sobie Radni te bilety po 1 zł wsadzą tam gdzie ja wstydzę się powiedzieć. Ratusz i Radni zrobili sobie ostatnio z nas mieszkańców taką kozę którą do marca POwoli rozkraczeją a PO marcu zaczną ją doić.... :fotoradary, gaz, woda, podatki od nieruchomości, czynsze, przejazdy komunikacją miejską, czesne w placówkach przedszkolnych - do tego likwidacja kolejnych zakładów pracy, obostrzenia i ograniczenia handlu ulicznego , mandaty. Jak się nic nie zmieni to ta koza zdechnie "to ja wójt wam mówię".Zawsze się tak kończy kiedy koza chodzi głodna i trzy razy dziennie ją doją
Tułajew ch*ja dostaniesz mój głos więcej, POpłyniesz w następnych wyborach pod prąd Czerniejówką. Myślałem że POwce nie przerobią cię na klakiera -a jednak się myliłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z DW: "...Wtórują mu radni PO: Ci, którzy przyjeżdżali komunikacją międzymiastową i wybierali piesze dojście do centrum teraz będą mogli wybrać bilet za złotówkę." Co za bzdura! Przecież przystanki koło dworca PKS nie są w strefie płatnego parkowania, więc biletów za złotówkę nie można tam kasować! Można tam jedynie wysiadać, ale NIE wsiadać. Szkoda, że radni nie potrafią myśleć logicznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja proponuje zamiast biletu 1zł jazdę na dowód rejestracyjny wtedy będę pewien że ruch w centrum jest mniejszy i zmniejszy korki i tak powiano to działać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to jest bez sensu... A nie prościej było by uruchomić kilka czy kilkanaście lini "krótkotrasowych" z biletami za 1zł na trasach,gdzie najwięcej ludzi jeździ? np.na trasie: Bronowice-KUL .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...