Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kury szczać prowadzać a nie śledztwa umarzać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absurd! Przecież to ewidentna wina nierozgarniętego ratownika i państwa konowałów ze szpitala, którzy stwierdzili, że facet jest pijany. Policjanci chyba zrobili wszystko co mogli by panu udzielić pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absurd! Przecież to ewidentna wina nierozgarniętego ratownika i państwa konowałów ze szpitala, którzy stwierdzili, że facet jest pijany. Policjanci chyba zrobili wszystko co mogli by panu udzielić pomocy.
Przed osadzeniem ,,na dołku'' powinien być przebadany przez lekarza,chyba że takie zaświadczenie wydał ratownik medyczny podczas przypadkowego spotkania.  Każdy człowiek popełnia błędy ale sku***syństwem jest iść w zaparte że dopełnili wszelakich starań i obowiązków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niestety, nie zachowały się nagrania z policyjnego monitoringu"?? BWAHHAAAHHAAAHHAAAA!!!!!!!!!!! Facet w nocy umiera w celi, a następnego dnia po stwierdzeniu zgonu "niestety, nie zachowują się nagrania z policyjnego monitoringu"? Ściemy szytej grubszymi nićmi w nadziei, że ludzie to kupią, to dawno nie słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to powinni odpowiedzieć policjanci oraz medycy którzy zajmowali się tym panem,ale cóż sory takie mamy sądy czy też trybunały,rozgonić to towarzystwo,, w tri miga''. a lemingi niech dalej bronią praw tylko czyich ? układów ? bo napewno nie zwykłego obywatela?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba żadnych opinii biegłych by stwierdzić czy gość jest pijany lub środkach odurzających. W pierwszym przypadku trzeźwy człowiek wyczuje na kilometr stan po użyciu alkoholu. W tym konkretnym, przypadku ratownicy medyczni i policjanci powinni odpowiedzieć solidarnie za nie udzielenie właściwej pomocy medycznej w skutek czego doszło do nieumyślnego spowodowania śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja dobrze czytam? Trzy razy gość był badany przez lekarzy, najpierw ratownik, potem szpital, potem znowu szpital i oskarżona jest policja? Przecież ewidentnie to wina tych konowałów a nie policji. Nie będą chyba podważać po 5 razy decyzji lekarskiej skoro oni się na tym nie znają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego uważam, że zmiany w sądownictwie (skorumpowanym) oraz w TK są niezbędne. Prokurator umarza sprawę? Może w komitywie z lekarzami i nie wypada zagłębiać się w sprawę? Ten ratownik medyczny nie powinien już pracować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarz który wziął pieniądze za tzw. badanie powinie odpowiadać, ale dla prokuratora sprawy nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to jest chore ... Jacy oni musieli być nie dojebani żeby nie zauważyć różnicy patola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym kraju ci policjanci i ratownik pogotowia gniliby w pierdlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal!!! Lekarze to dupy niedouczone! NIE WYKRYLI KRWIAKA MOZGU!! 22 lata temu Moj SP.Tata zmart w Swieta Bozego Narodzenia w podobny sposob-upadl w kosciele podczas Mszy Swietej i zawiezino go do szpitala(na szczescie) ale co z tego! Diagnoza byla mylna i pod respiratorem spedzil 2 tygodnie az zmarl w drugi dzien Swiat zostawiajac zone i 5tke dzieci! Nikt nic nie wykryl,czekalismy az tata wyjdzie ze szpitala bo "tylko zemdlal" nikt sie nie spodziewal takiego konca. Zajelo mi ok 20 lat pogodzenie sie z tym faktem i zrozumienie jak to sie stalo? Czytajac ten artykul poprostu "krew mnie zalala" ze po 22 ktos inny umiera bo lekarze sie niedopatrzyli!! Dzis mam 34 lata i 2 dzieci i...nienawidze Swiat ani lekarzy! Sorry! Totalny brak szacunku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...