Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kończy się budowa IKEA w Lublinie. Termin otwarcia sklepu, nowe marki w centrum handlowym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2017 r. o 16:04 Powrót do artykułu
Czekam na możliwość zrobienia zakupów w IKEA LUBLIN. Całość wygląda bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde jak ten czas leci, ja jeszcze fundamentów nie zalałem na działce a w tym czasie wielka budowa dobiega końca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
intermarche spoko, przydałby się jeszcze kaufland i netto, bo mają dobre promocje, a w Lublinie drożyzna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik próżności - tyle pieniędzy wywalono w błoto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Rusałka została pogrzebana żywcem!  Szkoda tylko ludzi pracujących na tych cwaniaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończy się budowa IKEA w Lublin. Termin otwarcie sklep, nowe marki w centrum handlowe... :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super, nie mogę się doczekać, bo czeka mnie remont :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu będzie jakaś alternatywa do mebli z Agata Meble i Black Red White.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo ma tam też powstać kolejne kino sieci CinemaCity. Pewnie chcą wykurzyć Multikino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My w Rzeszowie czekamy już w blokach startowych na otwarcie IKEI w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy z Rzeszowa macie prawdopodobnie nawet bliżej Ikeę w Krakowie, jeśli nie bliżej to na pewno z lepszym i szybszym dojazdem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareście będzid gdzie z dzieckiem w niedzield sie wybrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żarcie w ikei jest super i niedrogo. Co niedziele będę z dzieciakami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
wy z Rzeszowa macie prawdopodobnie nawet bliżej Ikeę w Krakowie, jeśli nie bliżej to na pewno z lepszym i szybszym dojazdem
  Do Lublina 179, do Krakowa 189 kilometrów, do tego trzeba jechać tam przez miasto i w 2018 A4 będzie płatna co uczyni jazdę tam nieopłacalną. No i w Lublinie będzie większa Ikea niż w Krakowie, z większym wyborem, także na pewno Rzeszów i okolice wybiorą Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obraz Lublina 5,5 tys podań na kilka miejsc pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to jak widać teren handlowy dla fabryk z zachodu. Tam się produkuje, a tu się sprzedaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mc donald straci klientów hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5,5 tys aplikacji na kilkasSET miejsc pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
22 osoby na miejsce. Nieźle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy skończą się te nudne, pijjarowe teksty ikeja to, ikeja tamto, ikieja bla bla...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...