Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kończy? Czy tak wygląda budynek, który lada dzień zostanie oddany do użytku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow, faktycznie widac jak brzydkie jest ta czesc miasta. widoki wprost zniewalaja i odpychaja od zakupu, block
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widok zapierający dech, nie wiem tylko na co ładniejszy- na brudne parkingi czy stare PRL bloki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest na co popatrzeć. Bloki i parkingi. Rzeczywiście zapierający dech w piersiach widok. Skylin na miarę Londynu, Paryża i Nowego Jorku,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pawła i kiksa:a wy w jakich ekskluzywnych dzielnicach mieszkacie?Pilnujcie swojej nory,a nie zjadliwe komentarze.Każde miasto w Polsce ma takie bloki,oby tylko były tak zadbane jak na LSMie.Słoma z butów pseudojaśniepaństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie że taki budynek powstaje.Tu jest miasto a nie wiocha.Pozrzucać takich ludzi jak wy z ostatniego piętra tego wieżowca,znawcy świata.W Nowym Jorku,Londynie a nawet Paryżu są takie dzielnice gdzie nos się zatyka od slumsów.Ale skąd toto ma wiedzieć jak całe życie siedzi przy monitorze i na wszystko jadem pluje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE !!!!! TOSZTO LUBELSKI EMPIRESTATEBUILDING CZY CUŚ. TUTAJ MUSIAŁO COŚ SIĘ STAĆ MIIIIIIIIIIILLLLLIIIIIIIIIICCCCCCJJJJJJJAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejn fotki bo tylko sam widok z budynku. A gdzie fotki samego budynku ? co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widok zapierający dech w piersiach, rzeczywiście beton i żelastwo na parkingach! To może się podobać tylko flancowanym miastowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Pana Jacka - Jakim cudem zdjęcie nr 4 rzekomo wykonał Pan z pozycji Metropolitan Park ?... kiedy ewidentnie widać, że blok, który Pan sfotografował czyli Jaworowskiego 1 w takiej pozycji można tylko i wyłącznie sfotografować z dachu kościoła mieszczącego się przy Filaretów, który oddalony jest od metropolitan park o jakieś 100 jak nie 200 metrów....... bądź hali Globus która mieści się na przeciwko kościoła. Na obu tych dachach jak i na samycm dachu Jaworowskiego 1 byłem więc wiem o czym mówię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konczy sie budowa? Hm.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bryła taka jak pierwsze wysokościowce z Ameryki lat 30-stych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i ta nazwa taka amerykańska W ogóle taki światowy staje się Lublin , szkoda, , że tylko zamiast jak to jest w NY w około tego lubleskiego metropolitanu nie ma pięknego parku i nigdy nie będzie ! Ale Polska Zjednoczona Partia Lemingów , oszukuje się ,że ten beton i asfalt w około zmieni się w las zieleni.A przynajmniej developer robi wprost ze wszystkich deb***i - wystarczy spojrzeć na bilbort reklamujący ten blok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alez osiągnięcie nowej gospodarki rynkowej! Apartament i na dodatek jakiś Park (???) a co to ma wspólnego z parkiem? czy może raczej z parkingiem a może otoczenie jest parkowe? Zabawne to bo ten budynek to prawie typowy punktowiec czyli wieżowiec z ciasnymi mieszkaniami aby upakować jak najwięcej ludzi w jednym miejscu. Miejmy tylko nadzieję, że będzie co najmniej tak trwały jak te z lat 60 i 70 z okredu PRL i może nieco bardziej wygodny dla mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi to widok...hehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi to widok...hehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...