Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No tak, weekend idzie, trza pójsć do Zdzicha na wódkę, z Zochu pochyndorzyc, Do puniedziałek wymyslymy co dalij bedziemy robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak usilnie protestują niech przestaną brać dotacje i produkować... ale to się im po prostu nie opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie pojadą np rozrzucić gnoju na mercedesy posłów tylko blokują drogi utrudniając życie inny szarym ludziom . ktoś może się spóźnić do pracy i ją stracić. zachowujecie się jakby to kierowcy byli Wam coś winni. chcecie zmian od rządu to im przeszkadzajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy poczekajcie na ocieplenie, gdy w nocy będzie +5 lub więcej stopni a w dzień 10 lub 15 nie będziecie marzli i łatwiej wam będzie strajkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I oczywiście wypowiadaja sie wszyscy Ci co wiedza najlepiej. Jesli ktos naprawde chce sie przekonac co rolnicy maja na mysli zejscie z dróg niech idzie i postoi 8 dni na dworze w taka pogode. Ale nie najlepiej siedziec rozplaszczona dupa przec  komputerem i pierdzielic durnoty. Zeby nie oni to nie mielibyscie co do gara wlozyc. Ale nie bo co to obchodzi dzieciaka co umie tylko hejtowac ? Tatus mamusia zapewnia zarcie. Jakbyscie nie zauwazyli to jest jedyny w miare budzacy eho w tej polsce sposob zeby cos wywalczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIEŚMAKI do domu! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolników oszukują dziś szabes-gnoje z PSLu, którzy sami niedawno siedzieli w gnoju, ale zostali wpuszczeni na salony ( jako przystawka koalicyjna ), robią interesy, mają pełne kiesy a ze swoich kumów kpią sobie. Ten scanariusz jest przeniesiony zza oceanu, gdzie też farmerów zachęcali żeby sie rozwijali, brali kredyty, a potem był krach i wszystko trzeba było oddać banksterom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zablokujta se na własnym podwużu droge do wychodka, tempe tłumoki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIEŚMAKI do domu! :D
do chałupy! w domu to cywilizowani ludzie mieszkają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem do rolników, ale idiotyzmem są blokady, które przysparzają jedynie splendoru ich przywódcom.  Dla mnie są to związkowe śmiecie nad którymi rozpiął parasol wypasiony Guz z Białej Podlaskiej. Popatrzcie na przywódców:  Śniadek, który miał w d...ie świat pracy jest aktualnie posłem, popatrzcie na Dudę, zbrojne ramię pisu, pretendujący do parlamentu, popatrzcie na Izdebskiego, na przywódców Śląskich zakładów, zarabiający kilkanaście tys na miesiąc. Oni robią wszystko by zaistnieć, by dowodzić i pozorować, że są potrzebni. Rolnicy, nie dajcie się oszukiwać i na waszych plecach  podchodzić  do  koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli sprawdziły się moje przypuszczenia - troszkę mrozu i i w dupkę zimno.... nudziło się chłopom to się zjechali na pogaduchy, papierochy i strojenie głupich min. ale idzie weekend to teraz pochleją i popierdzą w kanapę przed telewizorem. ot wesołe życie rolnika zimą jak nie ma co robić, to się roi we łbie fiu bździu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli sprawdziły się moje przypuszczenia - troszkę mrozu i i w dupkę zimno.... nudziło się chłopom to się zjechali na pogaduchy, papierochy i strojenie głupich min. ale idzie weekend to teraz pochleją i popierdzą w kanapę przed telewizorem. ot wesołe życie rolnika zimą jak nie ma co robić, to się roi we łbie fiu bździu
Dziecko na wsi chyba nie bylo- jest co robic cały rok-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matoły jak zwykle POpaprane mają w głowach. Rolnicy mają racje w 100000%, tylko głupie media WAS ogłupiają. Rolnicy jak nic nie wskurają to za kilka lat będziecie pić farbę białą zamiast mleka a mięso będziecie jeść z fabryki chemicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz nie mają co robić w polu to strajkują, Jeżdżą traktorami za 0,5 mln zł i marudzą ze na spłaty im zbraknie.Żenada , bo tylko chcą aby im dawać.Tak naprawdę to dzięki temu że wstąpiliśmy do Unii , rolnicy najwięcej zyskali.Dlaczego nie strajkują na wiosnę , latem lub jesienią? Bo kasę stracą.Denerwują mnie także "frankowicze".Mieli wybór frank lub złotówka.Ich ryzyko , ich zabawa.Dlaczego ja mam teraz jako podatnik dopłacać do ich wygody?To że mam kredyty w złotówkach to też mam strajkować że za drogo? Nauczmy się odpowiadać za swoje decyzje a nie tylko wyciągać ręce i mówić ze mi się należy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz nie mają co robić w polu to strajkują, Jeżdżą traktorami za 0,5 mln zł i marudzą ze na spłaty im zbraknie.Żenada , bo tylko chcą aby im dawać.Tak naprawdę to dzięki temu że wstąpiliśmy do Unii , rolnicy najwięcej zyskali.Dlaczego nie strajkują na wiosnę , latem lub jesienią? Bo kasę stracą.Denerwują mnie także "frankowicze".Mieli wybór frank lub złotówka.Ich ryzyko , ich zabawa.Dlaczego ja mam teraz jako podatnik dopłacać do ich wygody?To że mam kredyty w złotówkach to też mam strajkować że za drogo? Nauczmy się odpowiadać za swoje decyzje a nie tylko wyciągać ręce i mówić ze mi się należy.
Barani łbie !!!!  to co dostał polski rolnik z UE, [ to nic innego jak tylko ochłapy z unijnego stołu na które te nasze kuta sy się zgodziły ] w porównaniu do rolników tzw.starej UE,o czym ty w ogóle piszesz  ? masz jakiekolwiek pojęcie o tym, komunistyczna świnio !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że jest jeden człowiek (tzw. troll internetowy), który odpowiada na wpisy innych i tylko obraża - zamiast napisać coś konstruktywnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Leppera stało w Parczewie dzień w dzień ok 100 rolników przez miesiąćpod młynem w mróz i snieg. A tym w większości młodym już dupska pomarzły ? Może przyjechali pochwalić się innym rolnikom nowymi ciagnikami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem ,popatrzyłem i według mnie 70% strajkujacych w parczewie to przeinwestowane cwaniaki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Leppera stało w Parczewie dzień w dzień ok 100 rolników przez miesiąćpod młynem w mróz i snieg. A tym w większości młodym już dupska pomarzły ? Może przyjechali pochwalić się innym rolnikom nowymi ciagnikami ?
  W Parczewie blokują od 10 jak się zrobi ciepło, a o 16 zwijają blokadę bo się robi zimno i wracają pod pierzynę.  Widać od razu że to nie są prawdziwi rolnicy ale politycy, związkowcy, działacze, leserzy i obiboki. 6 godzin pracy dziennie i wystarczy. A do Warszawki daleko jechać i do domu na obiad się nie wyskoczy, i ile to ropy pójdzie. Zresztą w Warszawce nie pozwalają blokować i mogą nawet wypisać mandat albo John Deera zabrać na lawetę, a w u siebie Józek w mundurze Staśka w kufajce nie ukarze, bo jak to sąsiada ukarać. Milicjo wróć!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...