Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec popularnego pubu na Starym Mieście. Co powstanie w jego miejscu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 października 2017 r. o 21:05 Powrót do artykułu
Żenada już z tymi nazwami. Wszystko teraz musi być albo zakładowe albo rzemieślnicze. Nic nowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to artykuł sponsorowany????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo sympatyczny pomysł. kibicuję. Oby coś się działo przy Placu rybnym, bo to jak miasto "dba" o ten plac to jest ŻENADA. Brud, syf, dziki parking na trawnikach. WSTYD dla urzędników, wstyd dla Prezydenta Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie wczoraj było. Szkoda Fotografa ale mam nadzieję, że nowy lokal podtrzyma klimat i atmosferę. Od początku lubiłem ten lokal. Fajnie położony, dobra niekomercyjna muzyka (Rage Against the Machine, Toy Dolls itp) i dobre piwo. I najważniejsze - świetna obsługa, praktycznie od początku ta sama. Lokal inny niż reszta, gdzue dudni popowa kupa albo jakieś radio bzdet i chodzą znudzone niesympatyczne kelnerki nie mające pojęcia o piwie (vide Św. Michał). Życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś mnie kumpel namówił na to rzemieślnicze "piwo". Gorzkie takie, że nie dało się pić - musiałem posłodzić. Na drugi dzień kac gigant, a jak mi powiedział ile zapłacił to się popłakałem ze śmiechu, bo za tyle to ja mam czteropak dobrego piwa w każdym markecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kiedyś mnie kumpel namówił na to rzemieślnicze "piwo". Gorzkie takie, że nie dało się pić - musiałem posłodzić. Na drugi dzień kac gigant, a jak mi powiedział ile zapłacił to się popłakałem ze śmiechu, bo za tyle to ja mam czteropak dobrego piwa w każdym markecie." Nie kompromituj się człowieku, słodzisz piwo, bo było za gorzkie? A ci*y nie zapomniałeś rano ogolić? Wracaj do picia pysznego Tyskiego czy innego Żywca, a prawdziwe piwo zostaw dla ludzi, którzy potrafią docenić smak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie kompromituj się człowieku, słodzisz piwo, bo było za gorzkie? A ci*y nie zapomniałeś rano ogolić? Wracaj do picia pysznego Tyskiego czy innego Żywca, a prawdziwe piwo zostaw dla ludzi, którzy potrafią docenić smak." Prawdziwe piwo rozlewane jest jak na ostatniej imprezie u Foto czyli na dywan w stylu otwierania szampana na F1 ale co tam ja się znam skoro upijam się tak samo koncernowymi szczynami jak i piwem IBU 1000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd to nieznajomość zasad interpunkcji :( News trochę z dupki (ale wiadomo, że jak autor tekstu jest parobkiem właściciela Browaru :)), bardzo miło, że Foto przekształca się w firmowy pub Zakładowego, ale no kurde, dobrze by było cokolwiek zadbać o poprawność tekstu, który się wstawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...